• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Vidi njega on bi 10 cevapa :o Ma ajde dobro zasluzio si za slike, Cekaju te doli u birtiji kod Lole!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 04 March, 2010, 18:02:10
meni isto donesi 10 cevapa  (:smijeh: (:smijeh:
uuuuuuuuu vip-e ovo je bilo 20 kom u najmanju ruku. vraticu ti za ovo ako nista na stazi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma jesam to sam ja :D hahaha TAST mi kupio novi bord  :bravo::( .......

P.S.
Prije bi me tast oborio dlakavom puskom sa ovog sestosjeda nego sto bi mi poklonio bord hahahhahh  devil:( devil:( devil:( devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj slike su odlicne, svaka cast :D bas se vidi da ce sutra i narednih dana biti dobrog skijanja   ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

skiDeki

Hare, Dane ti je na Jahorini, pa ga pronadji ako budes imao vremena!

Ocekujemo slike 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

imam osjecaj da ce dane i hare nesto slabo nam slike slati  devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bgm od subote ako bude sve po planu od mene ce biti slika  :bravo::( a od daneta ce biti ski info  ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

niko ne gleda ljudi i dalje pada snijeg  ludzatobom:((  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

DarkoN

samo neka pada, sto vise to bolje.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

samo nek zatrpava,ala ce biti guzva za vikend a jos ce biti ogorjelica zatvorena

BOJAN-BG


Big_DANE

Pada SNEG padao celu noc...juce je ludnica bila...izvinjavam se sto se nisam javio...nemam kako...SNEGA IMA I BICE GA ZA SLEDECIH 2 nedelje sigurno!
USTAO DANE I IDE PRVI NA ZICU!!!!!!!!!!!! DANAS VRH SIKIJANJE...SUTRA MALO SUNCA OCEKUJEMO!!!! :)
trebalo bi da bude i slika danas!!! POZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

to Dane ljudjace hahahaa, zao mi je sto se necemo vidjeti....a mozda se i vidimo vidjet cemo kako nas bude vrijeme sluzilo.....znas gdje sam u subotu (OGORJELICA)  8)

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)