• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VESTI SA KOPAONIKA :)

Started by Big_DANE, 23 February, 2010, 18:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojan NS


minjon81

Ma otvaranje sezone tako da ce biti dobro zezanje...
Samo ne znam je li ovaj ski pass preko njih 9 eura za 3 dana ili je i regularno...
To nesto ne znam da je ikada bilo!

Bojan NS


minjon81

Samo sto sam ja shvatila da ti je ovo ponuda za studente...

Bojan NS


BOJAN-BG

ima i ponuda preko kontikija u grandu polupansion sa tri nocenja i dvodnevnim ski pasom i koriscenjem welnesa za 150 eura

minjon81

Proveri kako ide, mislim da moras kopiju indexa da predas....
Mada mozda uspes sa starim, niko se ne seti da gleda datum!!!
Rtanj, naravno, a i apartmani su ti malo jaca cena u predsezoni!

zburkos

Ovo nije samo za studente nego za sve, tacnije one koje se osjecaju mlado...:)))
Ne znam dal' je preko njih ski-pass 9 evra, ono sto su nama rekli da to prave u saradnji sa Skijalistem Srbije, i da je u tom periodu trodnevnm skii-pass 9 evra, ali koliko sam skontao samo za njihove goste. Zakupljeni su cjeli konaci i bice jedne veceri koncert i Ane Bebic to prenosim od  promotera ove agencije.... 39 evra je bilo ko je uplatio do 1. novenmbra a sada je cijena skocila na 49 evra......
I rekli su da su zurke preko dana i uvce i da ce biti organizovano takmicenje u skijanju i bordanju....
Samo da temperatura bude nula ili minus kako bi u slucaju da nema pravog onda bi bio postavljen vijestacki snijeg. A Kop je od ove godine pokriven sa 70% topova i prskalica za pravjenje snjega.

zburkos

E da evo jos jedna informacija kazu da je wellnes ukljucen u cijenu jer to je sad isti kompleks i konaci i Hotel Grand.....

Bojan NS


minjon81

Ajde prosledi informaciju ako saznas jos sta! Ili saznate!

zburkos


minjon81

apsolutno, citamo se u medjuvremenu!!!

DarkoN

ovo je stvarno pozitivna akcija. kad vidim ovo i kad pogledam izjave koromana dodje mi da placem. stvarno im svaka cast.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...