• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

na jahorini pada snijeg  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
u sarajevu je kisa sto je manje bitno, najbitnije je da na jahorini pada snijeg.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma u Sarajevu nek pada i kamenje meni ne smeta...samo mi treba dosta, dosta snijega za mart jer mi tad dolazi pocasni gost  ideea:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  police:(


farefare

ako je suditi po prvoj kameri i uliènoj svjetilci vido se da je prava mecava biæe njega i 15 cm idemo........ s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)

Dino SKI

Hvala bogu, paaaaaddaaaaa s:nij) i da bogda napado 1 metar.....
Skijanje se brzo uci......

DarkoN

Quote from: Atomic GS 11 on 24 February, 2010, 20:19:53
Hvala bogu, paaaaaddaaaaa s:nij) i da bogda napado 1 metar.....
pridruzujem se zeljama...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

clash

M 2  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::(

bang

oada, pada ..... sad mi drugarica rece ....

sesoni

људи, први пут после 18 година се враћам на Јахорину. Стижемо 28.02 и има да напада 2 метра  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :o

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e daj boze.....prvo bi mi bilo drago za tasta, a onda za tebe ebga puno je 18 godina  :bravo::( :bravo::(

01xxx01

Quote from: sesoni on 24 February, 2010, 21:19:51
људи, први пут после 18 година се враћам на Јахорину. Стижемо 28.02 и има да напада 2 метра  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :o

:bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

kolko li je napadao ima li ko sa lica mesta