• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

MarijaBB


ZORAN NS

dr¾i te se ljudi!!!! bilo je i gorih dana :-\

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 24 February, 2010, 13:03:05
hm
sve nam je jasno. nadam se da ce se bar malo poboljsati situacija veceras, najavili su neki snijeg.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


MarijaBB

Quote from: vip-jahorina on 24 February, 2010, 13:08:30
ljudi, marija urlaaaaaa  hug:(

Znaci, pritisla sam crvenu slusalicu ponukana dobijenim informacijama dosla na prozor, i zlo ocima nisam mogla da gledam.
Obula gojzerice i evo me u Rojalu. Od piva samo  BECKS............
Lose.............

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ZORAN NS

pa neka bude i od 6.03. biæe dobro to je najva¾nije. i predhodnih sezona smo imali sliène situacije pa opet idemo gore i u¾ivamao ;) samo tapred ;D

vip-jahorina

ja te ne vidim u royalu!! a imaju razlicitih piva, nego se valjda sinoc sve pocugalo ....

inace, mora biti jos snijega, u martu ja obavezno se naskijam

skiDeki

Nadam se da ova sezona nece biti izuzetak!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 24 February, 2010, 13:25:51
ja te ne vidim u royalu!! a imaju razlicitih piva, nego se valjda sinoc sve pocugalo ....

inace, mora biti jos snijega, u martu ja obavezno se naskijam
prosle godine je u martu bilo najbolje skijanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Ko je spominjao 06.03. Ima li neka dojava. He he. Castim ako ima. To bi pasovalo i meni.  Sta se desava trenutno imali ko da kaze.  austin:(
Mega Deki

01xxx01

meni je generalno u martu najbolje skijanje  hug:(

MarijaBB

Quote from: vip-jahorina on 24 February, 2010, 13:25:51
ja te ne vidim u royalu!! a imaju razlicitih piva, nego se valjda sinoc sve pocugalo ....

inace, mora biti jos snijega, u martu ja obavezno se naskijam


ja nemam kad u martu da dodjem. Mada...  nikad ne reci nikad.

Odabrala sam lokaciju koja ne otkriva polozaj. Prije neki dan ste slikali neki zaljubljeni par, kao voajeri.........

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Idemo live s Jahorine: sta se to gore zbiva   :'(






Uhh nema ni meni vise zajebancije, ovdje me moze VIP vidjeti dal se zajebavam dok sam na poslu  devil:( , ma ajde sto me vidi VIP nego sto me i slovenka moze vidjet pa sam nagrabusio  3:( , a sto je najgore od svega brera je redovan i ceka me spuskom samo ako provirim u royal, a raketu salje ako vidi da pijem alkohol  puf:)

brera