• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

kakvih 5 min spustanja. ovo je stvarno nocna mora svakog skijasa. nemogu da vjerujem, taman kada se sve poklopilo, pustili sestosjede, ima snijega extra, spustili cijene, kad ono jebeni jugo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zedhus

Jugo ce kazu....
Sve skupa trajalo je 10 dana...nek udje u zapisnik!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

thegrke

Ja sam kreajem decembra uhvatio 3 dana, i potom tri puta odlozio dolazak zbog usranog vremena. Prosto sam ocajan >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

01xxx01

i ja sam ocajna. zivim u sarajevu i gdje god se okrenem gledam u planine bez mrvice snijega - mjesecima  :'( :'( :'(

savic.86

Сви смо тужни... ја сам свој одлазак пролонгирао за следећу седмицу...ако ни тад не буде снијега значи ранићу се !!!


thegrke

Quote from: 01xxx01 on 23 February, 2010, 11:17:38
i ja sam ocajna. zivim u sarajevu i gdje god se okrenem gledam u planine bez mrvice snijega - mjesecima  :'( :'( :'(
Ma ti si bar na 30-tak km pa mozes da skoknes na dan a mi sto smo na 350 km.... 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

bang

cemu tako tuzno raspolozenje ..... bice skijanja ljudi jos.... sigurna sam, samo veseloooooo ...... pa nisam dzaba kupila novu opremu  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

pasity

pa mi smo iz madarske 400km i mi mozemo skoknit , to vec nije daleko

marko.popovic

TUZNO jer:  Sad sam gledao prognozu , posto treba da dodjem u nedelju na Jahorinu i mogu reci da je UZAS! Do ponedeljka nema snega, svaki dan po malo kise i temperature od 5-7 stepeni, a  u nedelju cak 10 i sunce!
Ajd sad, kad se sve uzme u obzir, da otkazujem,a? Jebe me samo sto smo uplatili preko agencije, pitanje koliko ce hteti da nam vrate...

brera


marko.popovic

Kakvi muljatori..Sad sam zvao ove iz agencije da ih malo smaram za smestaj i onakop usputno pitam jel bila skoro gore, jel se cula s nekim.Kaze ona, da cula sam se, rekli su mi da je juce bilo super i da ocekuju da ce biti super kad mi dodjemo(nedelja).
E na Kopu sam bio 3 dana i skijao sam, jedan kako valja i sve sam nade da se zasitim skijanja polagao u ovaj odlazak na Jahorinu..Da mi se ne skija ovoliko pa i da se opustim, a ovako mislim da cu popizdeti ako ne bude snega..

sergej

na www.accuweather.com gledam prognozu za narednih 15ak dana...
izgleda da ce tek nekad oko 5. marta krenuti neki snijeg...
ne znam koliko je to pouzdano ali mozda onima koji su kontali sliljedecu sedmicu dolaziti, da to odgode za 10ak dana. 


Mega Deki

Evo i ja da pitam nesto pametno-mozda glupo. Sto rece predhodnik ovih 100cm snega je gde? Koliko vidim na stazi recimo na Ogorijelici se staza providi pa pitam jeli to zemlja vec ili nesto drugo sobzirom da ima 100cm . Molim strucan odgovor ako neko moze da da. Ako ne onda kad se vratite sa staza i iz kafana....
Mega Deki