• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

na oba imaju mjeraci imam i sliku ali kod VIP-a mi je...idemo u OFF ovo je prava tema....http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=603.0

BOJAN-BG


vip-jahorina

kratka obavijest za sve forumsa, proradila je webkamera u klubu ROYAL (kamera 4) pa uzivajte uz online derneke  ludzatobom:((
sve kometare u temi o toj web kameri : http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=787.0

otrov

Quote from: skiDeki on 21 February, 2010, 13:09:42
Davore veruj mi kad se sestosed zaustavi korpe se dobro zaljuljaju, da se zeludac pomeri, ko je osetio moze to potvrditi!

cuo sam  Deki ... kazu da pise da je zabranjeno ljuljanje (a kad stane da se ljulja ko lud) <=> zabranjeno stajanje  :) + sam cuo da ako je jedna strana 6torke eligantnije popunjenija od druge da se nagne korpa
a onaj razmak od zadnjeg stuba do izlazne stanice na poljicama mi je bas sumljiv :)

ps : ovo spada pod stanje :)
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 21 February, 2010, 08:25:27
Ljudi kako god, tarlahanje nam je svaki uspjelo! Pogotovo ako neka od djevojaka tarlaha!

auuuuuuuu, ne zelim da zamislim kako bi TO izgledalo, uuuuuuuu!  :'( :'( :'( ta bi morala biti bas neka starija, he he he  3:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

MOZDA MOZE BITI SAMO MALO NAPREDNIJA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: davor77 on 21 February, 2010, 14:08:12
Quote from: skiDeki on 21 February, 2010, 13:09:42
cuo sam  Deki ... kazu da pise da je zabranjeno ljuljanje (a kad stane da se ljulja ko lud) <=> zabranjeno stajanje  :) + sam cuo da ako je jedna strana 6torke eligantnije popunjenija od druge da se nagne korpa

cekamo mi neki dan da uzmemo karte na ogorjelici, satime, jel', i imamo odlican pogled na 6sjed. zaustavlja se doticni u jednom trenutku i krecu korpe da skakucu okolo, isto yoyo! neki momak stajao do mene - samo smo se pogledali zaprepasteno, kao WTF?!?!? doduse, bile su prazne, vjerovatno ih malo amortizuje kad su ljudi unutra tih 400-500 kg, he he he!
i tu mi odemo fino na dvosjed  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Iksic, kad su pune ljujaju se mnogo vise, ali samo kad stanu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 21 February, 2010, 14:22:08
Quote from: davor77 on 21 February, 2010, 14:08:12
Quote from: skiDeki on 21 February, 2010, 13:09:42
cuo sam  Deki ... kazu da pise da je zabranjeno ljuljanje (a kad stane da se ljulja ko lud) <=> zabranjeno stajanje  :) + sam cuo da ako je jedna strana 6torke eligantnije popunjenija od druge da se nagne korpa

cekamo mi neki dan da uzmemo karte na ogorjelici, satime, jel', i imamo odlican pogled na 6sjed. zaustavlja se doticni u jednom trenutku i krecu korpe da skakucu okolo, isto yoyo! neki momak stajao do mene - samo smo se pogledali zaprepasteno, kao WTF?!?!? doduse, bile su prazne, vjerovatno ih malo amortizuje kad su ljudi unutra tih 400-500 kg, he he he!
i tu mi odemo fino na dvosjed  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: 01xxx01 on 21 February, 2010, 14:22:08
Quote from: davor77 on 21 February, 2010, 14:08:12
Quote from: skiDeki on 21 February, 2010, 13:09:42
cuo sam  Deki ... kazu da pise da je zabranjeno ljuljanje (a kad stane da se ljulja ko lud) <=> zabranjeno stajanje  :) + sam cuo da ako je jedna strana 6torke eligantnije popunjenija od druge da se nagne korpa

cekamo mi neki dan da uzmemo karte na ogorjelici, satime, jel', i imamo odlican pogled na 6sjed. zaustavlja se doticni u jednom trenutku i krecu korpe da skakucu okolo, isto yoyo! neki momak stajao do mene - samo smo se pogledali zaprepasteno, kao WTF?!?!? doduse, bile su prazne, vjerovatno ih malo amortizuje kad su ljudi unutra tih 400-500 kg, he he he!
i tu mi odemo fino na dvosjed (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
AKO BUDE VISE OVAKVIH SKIJASA MORACE DA VRATE ONI DVOSED STO SU RAZMONTIRALI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 21 February, 2010, 14:16:45
MOZDA MOZE BITI SAMO MALO NAPREDNIJA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

hmmmm..... ne znam bas.... ali ako je tako, nominujem one dvije sto ih Dane drzi na potpisu, he he he!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 21 February, 2010, 14:25:24
Quote from: BOJAN-BG on 21 February, 2010, 14:16:45
MOZDA MOZE BITI SAMO MALO NAPREDNIJA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

hmmmm..... ne znam bas.... ali ako je tako, nominujem one dvije sto ih Dane drzi na potpisu, he he he!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
PA NEBI SE BUNILI JA MISLIM DA SE I OSTALI SLAZU

01xxx01

Quote from: skiDeki on 21 February, 2010, 14:23:46
Iksic, kad su pune ljujaju se mnogo vise, ali samo kad stanu!

onda sam ja bas sretna - meni se jos nikad nije zaustavio. predlazem raji sa slabim zelucem da se vozi sa mnom, he he he  devil:(

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 21 February, 2010, 14:22:08
Quote from: davor77 on 21 February, 2010, 14:08:12
Quote from: skiDeki on 21 February, 2010, 13:09:42
cuo sam  Deki ... kazu da pise da je zabranjeno ljuljanje (a kad stane da se ljulja ko lud) <=> zabranjeno stajanje  :) + sam cuo da ako je jedna strana 6torke eligantnije popunjenija od druge da se nagne korpa

cekamo mi neki dan da uzmemo karte na ogorjelici, satime, jel', i imamo odlican pogled na 6sjed. zaustavlja se doticni u jednom trenutku i krecu korpe da skakucu okolo, isto yoyo! neki momak stajao do mene - samo smo se pogledali zaprepasteno, kao WTF?!?!? doduse, bile su prazne, vjerovatno ih malo amortizuje kad su ljudi unutra tih 400-500 kg, he he he!
i tu mi odemo fino na dvosjed  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
bolje da ljulja nego da zulja  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...