• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

brera

Sramota, nikad dosta sranja na JA. 3:( 3:( 3:(

leDjo_No1

radi i sestosjed...ali samo se vrti bez skijasa..... >:( >:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

to je aukcija ne citas dane, dosli su do 32 korpe  sleep:(

BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 21 February, 2010, 11:55:28
Kako ne radi sestosjed BATANEO EXPRESS!?!?! Vidim ljude ispred???
dane izgleda si i ti imao burno vece smanji ovaj vetar sa ski info jer zicare nerade sigurno po ovakvom kijametu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

WhiteSnow

ma je li to jebeno sunce??   >:(
I'm Mister White Christmas, I'm Mister Snow.....

skiDeki

Sunce se probija kroz oblake! Jel neko snimio stanice za merenje brzine vetra na stupovima novih sestoseda? Ja jesam devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 21 February, 2010, 12:50:45
Sunce se probija kroz oblake! Jel neko snimio stanice za merenje brzine vetra na stupovima novih sestoseda? Ja jesam devil:(
daj pokazi i nama da znamo i mi

skiDeki

Ma budala nisam slikao, sigurno je Hare to snimio, pa ce postaviti, ne verujem da je njemu to promaklo! Ima ono sto se vrti i neki senzor, cini mi se koji salje signal u kontrolnu sobu verovatno i automatski iskljuci sestosed pri jakom vetru!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

ko se pri tom nadje na sestosjedu automatski mu iskoci maska sa kisikom, a padobran za iskakanje mu je ispod korpe?
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Da vidio sam i ja ne treba vise kao na dvosjed da onaj ciko izadje i drzi u ruci onu spravicu haha i odleti mu iz ruke ali ovo nije tema za to.... bit ce slika  :bravo::(

Vidim na Jahorini je pravo extra vrijeme  :'( :'( :'( :'(

skiDeki

Davore veruj mi kad se sestosed zaustavi korpe se dobro zaljuljaju, da se zeludac pomeri, ko je osetio moze to potvrditi!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

zavisi kolko si popio pre toga nekome se ljulja i kad se krece sestosed  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ko nije letio i osjeti turbulenciju bit ce mu ebeno  (:smijeh: (:smijeh: moras imat dobar zeludac pogotovo ako te zaljulja podalje od stupa uhhh  :& :& :&

najgore je kod ogorjelice 1... kod onog restorana lav :O izmedju stubova...tu je najveci razmak izemdju stupova na Jahorini

skiDeki

Upraco tako, a na onom drugom je merac vetra, tako?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

znaci ko hoce da se vozi na ogorjelici sestosedom moramo dobro da potegne iz pljoske pre polaska  devil:( devil:( devil:(