• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

Yes, bataneoexpres
s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) 
JEL DOSTA ZA VECERAS OD MENE
Mega Deki

goghie

I can go with the Flow...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

magla se spustila sneg utanjio valjda ce biti bolje sutra

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 20 February, 2010, 22:36:35
evo ja sad sa jahorine, pada i dalje ko lud.
lijepi se veoma dobro. nekih 10 cm ga je vec napadalo ... idemo dalje
deki, razbija tvoja rakija ....
(:smijeh: (:smijeh:Drago mi je da nisam jedini, samo napred ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Kole

Neda mi se da dodjem ali ako nastavi ovako mozda mi se i posreci  ludzatobom:((
P.S.  Malo pricam ali u kamere puno gledam   ;D 8) 8) 8) :o

zver

zatrpavanjeeeeee s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

WhiteSnow

I'm Mister White Christmas, I'm Mister Snow.....

MarijaBB

SEST SATI I DESET MINUTA........................

Snijeg pada jos uvijek, nekad manje nekad vise. Neki vjetar puhne ali misli da nije nista opasno. Napadalo ga je momacki. Ne vidim staze ali vidim auta ispred hotela.


JAHORINA NIJE ONO STO JE BILA JUCE.................. SADA JE IDILA  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

goghie

ja polazim na Jahorinu za 10tak minuta, dovoljno dobro za mene :bravo::( :bravo::( :bravo::(
I can go with the Flow...

MarijaBB

Jelke su prekrivene snijegom i to je dokaz, barem meni, da sijega ima za ok skijanje.

I jos pada.

Nadam se da sam pomogla ovim informacijama.

brera


Mega Deki

A sto Marija ne spava u 6 sati. Jel to nocas bila dezurna za tarlahanje??? :bravo::(

Sta se desava. Pada li josssssss
Mega Deki

IgorP

Pada jos uvek tj. provejava.. Nisam izlazio napolju ali po kolima i cesti, rekao bi da ga je palo oko 15cm..

brera