• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nije nas iznevjerilo ni ovaj SNIJEZNI ALARM od VIP-a sto je najavio....svaka cast VIP-Tarot nazovite 065/555-666 dobit cete nove informacije sto se tice Jahorine i vremena  (:smijeh:

SNIJEG  ;D  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  nastavljamo tarlahati pa da nam padne 2m  ludzatobom:((

DarkoN

Quote from: WhiteSnow on 20 February, 2010, 18:47:25
Ahoj ljudi, pozz iz Beograda !

Drug i ja planiramo da odemo do Jahorine u ponedeljak. Gledao sam vremensku prognozu, ali vi cete bolje znati.. pa kakvo je stanje? snjega ima li?-skijanje? ¾ièare?  ::)
skijalo se i danas iako situacija nije bila dobra. snijeg pada i sve je opet bijelo, tako da bi trebalo da bude skijanja. evo trnutnog stanja na ogorjelici.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

WhiteSnow

fino,fino ! e jos me samo zanima,vidio sam na sajtu da nijedna zicara osim Poljice ne radi..? da li ce se situacija promjeniti?
I'm Mister White Christmas, I'm Mister Snow.....

skiDeki

Naravno sutra ce sve raditi ako nastavi da pada i naravno ako ne bude prejakog vetra!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

WhiteSnow

I'm Mister White Christmas, I'm Mister Snow.....

skiDeki

Vidite ovo!!!!!!




Stevicaaa, skiDeki, crni, vip-jahorina, oggy, BOJAN-BG, Cyklon, kapa, harison, mijat, matthew, gaucoronaldo, sshairo, WhiteSnow, goghie, aco70, zzdado, loopjunkie i 69 gostiju gleda ovu rubriku
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Mislis ovo?
   101 gostiju, 28 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
vip-jahorina, KikicN, skiDeki, WhiteSnow, loopjunkie, ma, BOJAN-BG, pvb, crni, gogamat, DarkoN, Stevicaaa, oggy, Cyklon, kapa, zzdado, harison, goghie, matthew, mijat, symon, HeAd, schich, ski-mare, aco70, gaucoronaldo, sshairo, dea

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

bitno je da se zabelelo vetar su najavili da ce oslabiti tako da eto opet skijanja sutra  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

evo izgleda da ce ipak da bude skijanja sutra. 01xxx01 trebalo bi da si sad presrecna,kao i svi mi, spremaj skije za sutra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

III idemo jedan PROMO video WWW.JAHORINA.ORG samo za raju jahorinskog foruma  sleep:(
http://www.youtube.com/watch?v=tLzMEF7Plfs

WhiteSnow

au al ce ova Jahorina, posle Kolasina i Zabljaka da bude fantasticna  >:D
I'm Mister White Christmas, I'm Mister Snow.....

BOJAN-BG

deki jesi se prepozno na snimku kod harija

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Puko mu internet dok je gledao klip :d koliko je jak  devil:( devil:( devil:( devil:(