• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: trampatoni on 19 February, 2010, 16:21:33
Podrav ekipa, eto nas sutra trideset iz Mostara, ovdje je grozno kisa pada po olujnom jugu, 10 stepeni temp, uzas, valjda ce biti gore snijega, citavu godinu sanjamo o ovome, ali ima vina i rakije pa to je dobra alternativa, aj tarlahajte dok mi ne dodjemo!!! puf:) puf:)
ma druze samo mislite pozitivno, evo deki kaze da je poceo da pada, vip ima snjezni alarm, znaci da bi se moglo dobro skijati sledece sedmice.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Tarlah, tarlah, tarlah, tarlah,  l:k) tarlah,tarlah, tarlah  z:s) tarlah, tarlah, tarlah  s:nij), tarlah, tarlah, tarlah  s:vje) tarlah, tarlah, tarlah  (snow) ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Mega Deki

skiDeki

Quote from: Mega Deki on 19 February, 2010, 16:33:36
Tarlah, tarlah, tarlah, tarlah,  l:k) tarlah,tarlah, tarlah  z:s) tarlah, tarlah, tarlah  s:nij), tarlah, tarlah, tarlah  s:vje) tarlah, tarlah, tarlah  (snow) ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Ilustracija uticaja tarlahanja na vremenske prilike (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

kluba tarlahaca jahorine doo  8)

evo sad mi je momak javio da je kisa okrenula u pravu susnjezicu. pa cemo vidjeti na sta ce izaci to. mada kao sto sam rekao imam alarm tek za sutra, iako nemam nista protiv i da ranije krene  ::)
po meni, a vjrovatno i vi to znate, mora spasti temperatura da bi kisa i susnjezica se u pravi snijeg pretvorile.


sergej

hahah odlicno...

odoh i ja tarlahat..... s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nema puno price, tarlaha se vidis da ide ka boljem samo TARLAHANJE i dobicemo ono sto zelimo....
"MANJE PRICE VISE RADA" hahaahahha
(snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)

IgorP

Nas 7 je pocelo sada da tarlaha i tarlahamo do 7h ujutru kad dolazimo tu na 7 dana :) ajmo...  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

DekiDeki

Naredjeno je opste javno TARLAHANJE!

puf:)  puf:)  puf:)

Svi u napad!
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

DarkoN

svaka cast, odlican izvjestaj kao i uvijek. hvala. na gornjem dijelu staze  ogorjelica koliko vidimsa lika stanje je iznenadjujuce dobro, bojao sam se da je mnogo gore. 
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2010, 14:06:02
Nastavak teme o stanju na Jahorini.
Trenutno nije nimalo bajno vrijeme. Puse jak vjetar, smjenjuje se kisa i susnjezica. Staze po izvjetsajima nasih forumasa u gornjem dijelu dobre, dok su u donjem dijelu popustile i teske za skijanje.

Od sutra su nam Najavljene padavine (snijezni alarm) i minusi, tako da se nadamo puno boljim uslovima za skijanje.

(k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k) (k)

Ovo je za lijepe vijesti.
http://www.youtube.com/watch?v=GfPg5LjGYz8

MarijaBB

 Korisnika online       42 gostiju, 24 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
DarkoN, MarijaBB, skiDeki, 01xxx01, iinnaa, jovigor, dijana 1407, caecus, niko, ko, dark_demon, haxomania, Mitros, Panzer, dr-gonzo, dobri, MIKY, sasaned, vip-jahorina, savic.86, darkolo78, amna, Libellula, dekideki

Ovo vise podpada pod stanje na foumu.


Mashala..............