• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

DarkoN

 ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( obozavam ovakvu prognozu(od utorka pa na dalje)  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

skoro pa idealno (jos samo mrvicu sunca)  ludzatobom:((

Big_DANE


skiDeki

Naravno ni danas ratraci nisu promakli danetu!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

dobar onaj snimak skroz,danas totalno los dan za skijanje

marko1310

Quote from: BOJAN-BG on 28 February, 2010, 22:09:00
dobar onaj snimak skroz,danas totalno los dan za skijanje

Snimak je extra.... Pozdrav VIP

BOJAN-BG


vip-jahorina

boki objasnjava raji kako se prije rakija  (:smijeh: nego nisu nam onaj stol pun rakije snimili  :'( rekao je kamerman meni, po noci nece moci, a glavna festa je krenula kad se smracilo   8)
uh al sam bi pod gasom  ludzatobom:((


al ljudi sinoc ludila u royalu, trubaci derali, raje preko glave, TREBA koliko hoces - sve udarale od sto glavom sto se nisam s nijma htio "druzit"  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Uhhh evo slika, ne znam sat da vam pisem....VJETAR, VJETAR, VJETAR ni olimpik nije radio do vrha.. koliko je puhao...rekli su mi da je puhao negdje bilizu 60km/h








HeAd

vipe za to je kamera bila u lamperiji  (:smijeh:

aaa...kako vidim vikend koji ide ce biti full  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 28 February, 2010, 22:48:54
boki objasnjava raji kako se prije rakija  (:smijeh: nego nisu nam onaj stol pun rakije snimili  :'( rekao je kamerman meni, po noci nece moci, a glavna festa je krenula kad se smracilo   8)
uh al sam bi pod gasom  ludzatobom:((


al ljudi sinoc ludila u royalu, trubaci derali, raje preko glave, TREBA koliko hoces - sve udarale od sto glavom sto se nisam s nijma htio "druzit"  :bravo::(
No sikiriki, bio si odlican, ne brini nista!


A sto se tice sinocne zurke, zavidim vam ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 28 February, 2010, 22:48:54
boki objasnjava raji kako se prije rakija  (:smijeh: nego nisu nam onaj stol pun rakije snimili  :'( rekao je kamerman meni, po noci nece moci, a glavna festa je krenula kad se smracilo   8)
uh al sam bi pod gasom  ludzatobom:((


al ljudi sinoc ludila u royalu, trubaci derali, raje preko glave, TREBA koliko hoces - sve udarale od sto glavom sto se nisam s nijma htio "druzit" :bravo::(
e da je i nama tako pa da se ni mi nedruzimo pored toliko zena  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Boki, ja ni jednoj ne bi oprostio!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

VIP SAMO NA SEBE MISLI A KAD SMO BILI GORE DRUGARICA NIGDE  devil:(

skiDeki

Quote from: BOJAN-BG on 28 February, 2010, 23:44:02
VIP SAMO NA SEBE MISLI A KAD SMO BILI GORE DRUGARICA NIGDE  devil:(
Boki, druze u kakvom smo stanju bili na derneku i danam je doveo svakom po tri dzaba nam!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...