• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Ne znam da lis te jutros na RTRS-u gledali "s jahe s ljubavlju"
Bio je nas dernek koji smo organizovali nedavno "APRES SKI na Jahorinski nacin".

Mozete pogledati na http://rtrs.tv/av/player.php?id=5427&x=1 od negde 33 minute ....

Boki, Deki, Zburki i raja su tu ....

Big_DANE

VIP-e sta se desava sa sestosjedom Ogorjelicom!?!? Poljicama!?!? Dvosed Poljice!?!? Samo LIFT RADI!?!?!?!

Big_DANE

POSTO OVI NESPOSOBNJAKOVICI U OLIMPIJSKOM CENTRU NE MOGU DA STAVE NA NJIHOV RODJENI SAJT SKI INFO ZA DANAS ...
BAREM DA JA POSTAVIM SLIKE TRENUTNE I PROGNOZE SA 1592 i 1884 m.n.m.!!!! Ove prognoze sa 1884 m.n.m. su mi uverljivije!!! :P







1952 m.n.m.


1884 m.n.m.

leDjo_No1

sta je ovo ljudi , sta se dogadja...nista ne radi osim lifta Poljice...a vrijeme izgleda bez magle i vjetra...

Ima li ko da javi sta se dogadja gore...??


vip-jahorina


Bojan NS


PaStaSad

Pozdrav svima.....
Dok nam  ne dodje sa Jahe neki novi video evo jedan iz Swedske sa njihovog
skijalista Are pa uzivajte.... Oni nazivaju ovo skijanje na "puder"snjegu...... ;)





http://link.brightcove.com/services/player/bcpid50272614001?bctid=66094427001

skiDeki

Pogledao sam reportazu, ima cak imene kako cugam u pozadini (:smijeh: 

Sto rece Vip i jos deeerneeka narvno!! :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

ima i mene i  mu¾a di pijemo kavu na poljicama....wowww...kad smo veæ zakasnili na dernek,ipak nas ima!!!!!!!


neca

5-6 zica na olimpiku i to je to za danas , na tanjiru na poljicama ogromna guzva ,vjetar je bas jak

Big_DANE

Dolazi sve bolje i bolje, za nas ski ludjake, vreme...tj. hladnije bez vetra i sa novim padavinama  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

1592m.n.m.



1884 m.n.m.


Bojan NS


Big_DANE


Bojan NS

Ako ako... mo¾da æu i ja opet malo tamo, a mo¾da do Kopaonika taj vikend