• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

skiDeki

ako Hare bude gore sigurno ce javiti!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...

MarijaBB

Javljam se direktno sa Jahorine. Stanje je ok. Mislim staze su puno bolje nego u utorak ili srijedu...... Snjijeg je padao do pola dana, i bilo je cijeli dan dosta hladno pa se i odrzao.

Sada je trenutno dobar minus. Guzve ima povremeno ali sutra je vikend i ocekuju se vece guzve.

skiDeki

MARIJA DA NISI HTELA NAPISATI DIREKT IZ ROYALA???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Quote from: skiDeki on 27 February, 2010, 20:16:03
MARIJA DA NISI HTELA NAPISATI DIREKT IZ ROYALA???

Nisam u Rojalu, u Bistrici sam, mada bi se moglo i do rojala.......... Mislim, ko je gore?

skiDeki

Ja sam kuci!! Ma nadji Vip-a on je skoro stalno gore!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Bili smo danas u kafanici ali poslije zadnje zice. Kuvano vino im je super. Udara u glavu ko sampanjac  ludzatobom:((.

Vip je vrh, vip je prava raja. Haretova :)

Mix.k

Hoce li biti sutra kakvog skijanja,vrijedi li dolazit ili ne?

MarijaBB

Quote from: Mix.k on 27 February, 2010, 20:40:36
Hoce li biti sutra kakvog skijanja,vrijedi li dolazit ili ne?

Cek da bacim grah.................To se na planini nikad ne zna. Staze su za sad tvrde i smrzle, ali s oblacim se nikad ne zna. Ako ides iz Sarajeva.......... kako da se ne isplati. Ali ako potezes iz BL.......... ili jos dalje......

miso63


Big_DANE

Divno je danas vreme bilo!!! VRHUNSKO!!! mOZDA iznenada dodjem 5-6-7.marta na Jahu!!! :) :)

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 27 February, 2010, 20:10:24
Javljam se direktno sa Jahorine. Stanje je ok. Mislim staze su puno bolje nego u utorak ili srijedu...... Snjijeg je padao do pola dana, i bilo je cijeli dan dosta hladno pa se i odrzao.

Sada je trenutno dobar minus. Guzve ima povremeno ali sutra je vikend i ocekuju se vece guzve.

PA GDE SI BILA MARIJA SEDAM DANA SA IZVESTAJIMA ILI SI TEK DANAS STIGLA

shubri

 Vreme 3:42 - 28.02.2010

Staze su odlicne, ratraci su svoje obavili, neki muzikanti su pokusali da sviraju nesto u "Rojalu" , sreca njihova sto je bilo sjanih cura tako da im je vece uspelo :)

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...

DarkoN

sestosjed ogorjelic stoji, znaci nista od skijanja danas.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...