• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Quote from: sssandrollina on 19 February, 2010, 23:38:19
sta je Dekija na ovom forumu :P

imamo skidekija. on je skijas. imamo duplog dekija. i sad imamo mega dekija. cekamo ultra dekija  cr:)

@brkicu
mislim da ce u nedjelju biti bolje. jer ako tek sutra u poslije podne zahladni i padne onaj intenzivniji snijeg, nece bas biti bajan dan. ali treba ujutro ranije pogledati kakvo je stanje i doniejti odluku ....

MarijaBB

Quote from: davor77 on 19 February, 2010, 18:39:35
Marija jesi isprobala ti svoje pancerice ove godine ?

Auto imi je ko izbjeglicki.Upakovate su za sutra...........

brkic1000

tako je VIP, ali ako bude po prognozi, nedelja ce biti bajna za skijanje, al to su ipak samo nagadjanja, ostalo nam je samo jos da  puf:)  puf:)   puf:)  puf:)

BOJAN-BG

ima li neki prevoz iz beograda za vikend  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

ljudi sjeban sam skroz, sad sam dosao kuci u sarajevu je oko 14 stepeni. fuuuuuj. pa nije april da budu ovakve temperature u ponoc. :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 20 February, 2010, 00:43:25
ljudi sjeban sam skroz, sad sam dosao kuci u sarajebu je oko 14 stepeni. fuuuuuj. pa nije april da budu ovakve temperature u ponoc. :'( :'( :'( :'(

i ne zaboravi kisu  :'(
mislim da smo u oktobru i imamo neku kolektivnu halucinaciju! (ono, nije nam niko javio da je "veljaca", pa ostali u oktobru, lol)

skiDeki

Prognoze trnutno kazu da ce biti dobrog skijanja narednih dana ludzatobom:((

Celu noc sam sanjao Jahorinu, ne znam sta mi je :-*
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ALEXH

Sad sam se probudio, jos kisa pada. Stvarno je gadno. Juce u sarajevu u 12:30 je bilo 12 stepeni. Ovde sam do utorka. Kupio sam 9 dana ski pass ali ovo ce biti treci dan da ne skijam. Samo tarlaham ko i ostali haha valjda ce biti skijanja sutra i prekosutra za mene  :'(

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

DarkoN

danas takmicenje na olimpijskom bazenu poljice. ko osvoji prvo mjesto dobija besplatan ski pass. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i dalje extra stanje na jahorini snijega ko u prici, svi liftovi rade, pada snijeg i jos sto je najbolje skipass sada -30% :S
upsssssssssssssssssss

Izgleda sam pogrjesio :S nesto mi ovaj kalendar nije dobar..... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Danas na jahorini, kisa, jugo, temp. u plusu prava steta.....zeljo i olimpik su se poceli topiti sto nije dobro
Motike i lopate u ruke i za par dana krompiranje....bit ce nam lakse kopat meka zemlja  :P

Mega Deki

He he, Dekija ima kolko hoces. Nas ima svuda kao sto se vidi iz prilo¾enog. Kad se budemo svi ujedinili dobiæe se klub zvani Deki.
Ako klub poène da tarlaha biæe snega do polovine aprila.
Tarlah, tarlah,tarlah. Prestani vetru ...... s:nij)
Mega Deki

brera

Quote from: Mega Deki on 20 February, 2010, 10:13:47
He he, Dekija ima kolko hoces. Nas ima svuda kao sto se vidi iz prilo¾enog. Kad se budemo svi ujedinili dobiæe se klub zvani Deki.
Ako klub poène da tarlaha biæe snega do polovine aprila.
Tarlah, tarlah,tarlah. Prestani vetru ...... s:nij)
©ta èekate, poènite. Posle tarlahanja, jodlovanja,...sad æemo imam i dekanje. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: