• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


skiDeki

Hvala, Brera i nesekiraj se nista, situacija je pod kontrolom ;)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

LJUDI MALO MESTA ZA DEKIJA U PUNOM JE NALETU

skiDeki

Da vas obradujem Sre-cet, obilniji sneg imam alarm(moj alarm je nezavisan u odnosu na Vip-ov)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


BOJAN-BG

PROSLU SEZONU SU OD FEBRUARA VALJDA RADILE ZICE DO POLA PET,ZNA LI KO DA POTVRDI OVO

brera

Quote from: BOJAN-BG on 27 February, 2010, 16:37:45
PROSLU SEZONU SU OD FEBRUARA VALJDA RADILE ZICE DO POLA PET,ZNA LI KO DA POTVRDI OVO
Ja sam bio od 8.3. sedmicu, ali koliko se sjeæam u 16. fajront. :'(

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 27 February, 2010, 16:37:45
PROSLU SEZONU SU OD FEBRUARA VALJDA RADILE ZICE DO POLA PET,ZNA LI KO DA POTVRDI OVO
ni ja se ne sjecam da us radile duze od 16 h.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

A evo i ja cu tarlahati naredna tri kako bi obezbedio smeg za sledeci vikend i nedelju. Penjem se na najvisu tacku i krecem saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaddd. Tarlah,tarlah,tarlah  s:nij) s:nij) s:nij)
Mega Deki

marko.popovic

OPAAA, stvari izgledaju dosta bolje negopre koji dan...Stizemo SUTRA, pa ako me ne proda komp, saljem izvestaje!
DO tada:  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

neca

Quote from: BOJAN-BG on 27 February, 2010, 16:37:45
PROSLU SEZONU SU OD FEBRUARA VALJDA RADILE ZICE DO POLA PET,ZNA LI KO DA POTVRDI OVO
pa  proslih 5 godina zice su od 20.02. radile do 16 : 45 , sigurno 100 % ne znam sta glume ove godine, danas je bio predivan dan staze super, nema guzve , sve divno, jos da su produzili rad zica jedan sat bilo bi savrseno

sina

ljudi stede na vremenu....kriza je... ::)

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...

skiDeki

Kad duva preko 20km/h gaze zice, pa ti vidi! Ipak najbolje je da ti neko javi ko je gore!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...