• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

01xxx01

a tuznih prizora..........
mislim da se dosad nikad nije desilo da se ni na jednom web-camu, ukljucujuci royal, ne vidi ni jedna jedina osoba?!?
:'(

Bojan NS



DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 25 February, 2010, 10:19:32
Quote from: 01xxx01 on 25 February, 2010, 10:18:05
Quote from: ski_ns on 25 February, 2010, 10:03:17
ti se izgleda nisi jos probudila.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: salim se, dobro je pa se ovam magla razilazi.

ja se generalno nikad nisam probudila do jedno 12, he he he  devil:(
do 12 samo lupam gluposti i gledam u ovu Fahdovu dzamiju, pih  :'(

asdfgh

Pozdrav svima..  ljudi treba mi vasa pomoc vezano za info ima li uslova za skijanje na jahorini sada za vikend, tj ima li snega?
Ja sam  iz Bg i hteo bih na skijanje ovaj vikend, po mogucstvu bih hteo tu na jahorini. Medjutim agencija preko koje sam planirao
da dodjem na pet,sub,ned-  ski bus je upravo otkazala tuui rekavsi mi da nema uslova za skijanje..  da li je to tacno? ili oni nisu
imali dovoljan broj ljudi..  imam opciju preko druge agencije puzzle da dodjem tu za sub i nedelju pa Vas molim da me obavestite
ima li snega tu kako je stanje i vredi li da dolazim, da ne zapucam za dz a skija mi se...   ako nema da jurim kop sad za vikend jer
vec ide mart i kraj skijanja..
Hvala unapred na odgovorima....   cao.......

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Pozdrav....ako zelis rizikovati dodji sad u subotu.....a bolje bi ti bilo u mart jer su najavljene padavine od 05.03. ....istina je da nisu bas neki uslovi za skijanje jer je temperatura u plusu  :'( i prelomnice su skoro oguljene,,,,imas slike pa malo prelistaj par stranica u oovj temi

Mega Deki

Ono jes, mada ja mislim da ce biti skijanja. 5 Mart je proveren jel i ja dolazim... ludzatobom:((. Usput radi li sta posto je magla svuda ne vidi se nista. Ono pise da radi ali pise i na tarabi..... devil:(
Mega Deki

mijat

deki, jel to i haretov tast dolazi 5 marta? ako i ne bude snega treba ga doneti pa makar iz vankuvera  (:smijeh:

Big_DANE

Ski info za 25.02.2010. god.

Temperatura u 8:00 èasova: -1°C
Visina snijega :85cm
Brzina vjetra: 6 m/s
Vrijeme: Oblaèno sa maglom



    * Baby lift: Radi
    * Lift Poljice: Radi
    * Dvosjed Poljice: Ne radi
    * ©estosjed Poljice :Radi
    * ©estosjed Ogorjelica I: Radi
    * Dvosjed Ogorjelica II: Radi
    * Lift ®eljo:  Radi
    * Lift Olimpik: Radi
    * Dvosjed Skoèine: Ne radi

Vertikalni transport radi od  9:00 do  16:00 èasova.








DA DA DA ....IDEMOOooooOo....MART I ZAHLADJENJE  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(



BOJAN-BG


Big_DANE

Samo da nekako prodje ova NEDELJA I PONEDELJAK ( KRITICAN ) ...I DA OSTANE DOVOLJNO SNEGA ZA PODLOGU OVOM SNEGU STO STIZE!!! :)

BOJAN-BG

bice dane bice valjda ce nas potrefiti joj jedan dobar vikend sa skijanjem

Big_DANE


BOJAN-BG

slabo ima ljudi po stazama a situacija je sasvim pristojna kako je bilo proteklih dana