• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

thegrke

Bravo za slike. Sto su one bolje mene dusa vise boli.  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

vip-jahorina

bravo boki-ns !!!
e, da je i danas tako bilo  ::)

01xxx01

Quote from: DarkoN on 23 February, 2010, 18:26:52
Quote from: davor77 on 23 February, 2010, 18:25:57
blago tvojoj djevojci .. ona tebi pokaze da ima i ti zadovoljan ? pa po ovom ne bi skijao ni u drvenim skijama ... salim se 100 cm je sasvim dovoljno :P
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


skiDeki

Moj savet ti je da redovno pratis situaciju preko web-cam i sam procenis situaciju, Srecno!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ako padne novog snijega bar 10-tak cm slobodno dodji preko vikenda ;) danas nije padalo ali se moglo solidno voziti...imas i kajake ako ti se ne vosi poljice su ti uvjek slobodne  (:smijeh:


novi sport na Jahorini!!!!!

skiDeki

Bitno je da ima adrenalina, nije bitno koji je sport (:smijeh:

Nadamo se povoljnijoj meteo situaciji!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

bice bolje neko vice na prognozi mrtvo slovo,ljudi mora zapadati jos jednom nema sanse da omane

HeAd

ni na vidiku ga...a bogami  temparature odose u plus...sve u svemu...daj boze da bude neki vikend u martu cool
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

padace jos, bice jos bar 2 sedmice skijanja. samo kada ce to biti to je pitanje. nadamo se da ce biti sto prije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Uz ovu prognozu barem sledecih nedelju dana sigurno nece padati!!! Da Bog pa ja jezik pregrizo...al ev prognoze...UZAS!!!!!


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

BIT CE SNIJEGA 07.03. javio mi onaj odozgo, kaze nista se ne brini TAST ti dolazi i za njega mora biti sve  :bravo::( super  (snow) (snow)

brera

Quote from: harison on 24 February, 2010, 08:03:01
BIT CE SNIJEGA 07.03. javio mi onaj odozgo, kaze nista se ne brini TAST ti dolazi i za njega mora biti sve  :bravo::( super  (snow) (snow)
3:( :'( >:( ideea:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera