• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Danas u jutarnjim satima se mislilo da sestosjed Ogorjelica 1 nece raditi zbog jakog vjetra, ali ipak vrijeme je bilo na nasoj strani i vjetar se malo smirio  :bravo::(
Za staze ne mogu reci da su dobre, ali za iskusne vozace vrlodobre  ;D zbog tople temp. zraka snijeg se polako otapao tak da je bilo potrebno dosta kondicije :S
Pri kraju pocela je padati neka lagana susnjezica, nadamo se da ce tokom noci to preci u veliki snijeg  ludzatobom:((

Liftovi koji su radili:
Poljice (tanjir)
Ogorjelica sestosjed
Zeljo
Olimpik

Poljice su radile do nekih 11-12 i zbog vjetra su ugasili  3:(

Slijedi par slikica sa Ogorjelice  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

hvala na slikama. ti si hare izgleda opet pusio one smjesne cigare.  :o  ovde jedino sta je dobro je to sto moze bar nekako da se skija.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


skiDeki

Bolje ista nego nista, sto bi se reklo!  Kod mene u dvoristu iznikle visibabe, jebem li ga sta to znaci...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ko je lud za skijanjem i bordanjem on ce voziti i po livadi samo nek se klize :P hahaa meni je solidno bilo ebga... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

otrov

blago tvojoj djevojci .. ona tebi pokaze da ima i ti zadovoljan ? pa po ovom ne bi skijao ni u drvenim skijama ... salim se 100 cm je sasvim dovoljno :P
share it with friend or two

DarkoN

Quote from: davor77 on 23 February, 2010, 18:25:57
blago tvojoj djevojci .. ona tebi pokaze da ima i ti zadovoljan ? pa po ovom ne bi skijao ni u drvenim skijama ... salim se 100 cm je sasvim dovoljno :P
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa ak se tebi ne vozi, iznajmi kajak i veslaj po poljicama :P hahaha ne zaboravi ronilacko odjelo  devil:(

Big_DANE

Quote from: davor77 on 23 February, 2010, 18:25:57
blago tvojoj djevojci .. ona tebi pokaze da ima i ti zadovoljan ? pa po ovom ne bi skijao ni u drvenim skijama ... salim se 100 cm je sasvim dovoljno :P

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Quote from: harison on 23 February, 2010, 18:27:52
pa ak se tebi ne vozi, iznajmi kajak i veslaj po poljicama :P hahaha ne zaboravi ronilacko odjelo  devil:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Bojan NS


Bojan NS


Bojan NS


Tomba s

kako rekose nasi cenjeni susedi mislim da je odgovor u tarlahanju.
Prizvati jos snega a mora ga biti.
Pa tu su jos sneznih dana samo da potrefi za vikend.
Gledajte veleslalom na eurosportu.
Pozdrav

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...