• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: Mega Deki on 23 February, 2010, 13:50:36
Evo i ja da pitam nesto pametno-mozda glupo. Sto rece predhodnik ovih 100cm snega je gde? Koliko vidim na stazi recimo na Ogorijelici se staza providi pa pitam jeli to zemlja vec ili nesto drugo sobzirom da ima 100cm . Molim strucan odgovor ako neko moze da da. Ako ne onda kad se vratite sa staza i iz kafana....
to ti je ono vjerujes li meni ili svojim ocima. na osnovu onoga sto vidis treba sve da ti bude jasno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS



Bojan NS


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zokamit

znaèi ..u prevodu da ni ne dolazimo.interesantno samo da po domacinima koji izdaju sobe ima snega ko na himalaima ;)
sve mi je jasno

DarkoN

Quote from: zokamit on 23 February, 2010, 14:16:33
znaèi ..u prevodu da ni ne dolazimo.interesantno samo da po domacinima koji izdaju sobe ima snega ko na himalaima ;)
sve mi je jasno
snijega ima, ali to sto snijega ima ne znaci da ima dobrog skijanja. skija se i danas, ako pogledas kameru 2 vidjeces da ljudi skijaju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Hola.....Imam jedan predlog za OC. Mislim da bi trebalo razmotriti skijanje po travi. Zice bi radile, pare bi se uzimale i eto posla. Svima lepo  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Mega Deki

01xxx01

Quote from: Mega Deki on 23 February, 2010, 14:27:24
Hola.....Imam jedan predlog za OC. Mislim da bi trebalo razmotriti skijanje po travi. Zice bi radile, pare bi se uzimale i eto posla. Svima lepo  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

pa sto da ne, u Olimpijskom duhu!
hokej na travi, skijanje na travi.... why not  :bravo::(

BOJAN-BG

ljudi realno sledecih sedam dana mrka kapa od skijanja ili dok nepadne novi sneg,ja sam se zaje... za novu godinu pa dosao od 10 dana skijao 2 i to na misice bolje pomerajte termine ako ikako mozete pozdrav za sve forumase

Mega Deki

Pa bas si mi poremetio planove. Ja ionako planirao da dodjem 3 marta. To se uklapa po svim procenama.

Treba tarlahati opet izgleda. Zabusava se izgleda.   Ajmo ovako tarlah  z:s). tarlah  l:k), tarlah  s:nij), tarlah  (snow) (snow) (snow)
Mega Deki

IgorP

Ja sam sa staze.. Gore duva vetar i magla je al se moze voziti.. E sad kvalitet snega.. Topi se, sav se kajisa.. Ima dosta mesta gde je progledala staza.. Kisa je padala, svi su mokri.. Poljice nisu radile odma, al sam posle cuo da su proradile al nismo hteli rizikovati..

Fali nize temperature i moglo bi skoro da radi sve, al ovako fali snega.. E da, guzve nema.. znaci od ulaska na zicaru do ponovnog ulaska trebalo nam je 9-10min..

DarkoN

hvala na izvjestaju. znaci moze se skijati ali je daleko od dobrog. odoh na krov da tarlaham.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Big_DANE

Ma ljudi ko planira da dodje ...NEMA KUD DA IDE...cekamo sneg ...TARLAHAMO... s:nij) s:nij) s:nij)

Ove prognoze su katastrofa...nadam se da ce jos zahladniti i smrznuti ovu vodurinu a onda da padne jedno pola metra  s:nij) s:nij) s:nij)!!!!