• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

sreca moja pa nisam dosao. u sarajevu je oko 6 stepeni ali puse neki hladan vjetar. valjda ce nam donijeti snijeg.  s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Milena

ovo jedino vikendom ne duva vjetar??? ideea:(

skiDeki

Ja sam bio sedam dana i nijedan dan nije bio bez skijanja, duvalo je malo pri vrhu, nista strasno puf:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo i mene, malo ranije  ::) malo se zaglavilo u akfani ali ipak se doslo kuci....
Staze LED, staze TVRDE, staze, NIKAKVE, staze BOZE SACUVAJ...
Vrijeme do 11:00 OK, VRIJEME OD 11 FUJJJ VJETAR SIBA KO LUD)
Temperatura neka nenormalna...hladno a topi se :S

Veceras ako padne 30-40cm snijega bit ce odlicno  :bravo::(

U nastavku idu slikice  :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

I idemo evo slika  ;D :

Ogorjelica  :-* : otvorili dan  sleep:(













Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

znaci hari danas skijanje za ocenu 2-

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 22 February, 2010, 16:36:37
znaci hari danas skijanje za ocenu 2-
ma i to 2 je zato sto je bilo skijanja. ako ne pocne da pada ode sve u pm.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

milfex

ljudi jel to gore trenutno pada s:nij) ili sam se ja tolko natripovo za tim snijegom da su mi samo pahuljice u glavi??? ludzatobom:(( s:nij)

DarkoN

Quote from: milfex on 22 February, 2010, 18:44:13
ljudi jel to gore trenutno pada s:nij) ili sam se ja tolko natripovo za tim snijegom da su mi samo pahuljice u glavi??? ludzatobom:(( s:nij)
volio bih da si upravu , ali koliko ja vidim ti tripujes. samo da hoce poceti da  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: milfex on 22 February, 2010, 18:44:13
ljudi jel to gore trenutno pada s:nij) ili sam se ja tolko natripovo za tim snijegom da su mi samo pahuljice u glavi??? ludzatobom:(( s:nij)
Druze na cemu si ti da i mi predjemo...da nam se sve bijeli kao tebi  (:smijeh: (:smijeh:

Bojan NS



Bojan NS