• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

DarkoN

marija svako jutro porani.hvala na izvjestaju sa lica mjesta. mislio sam da dodjem, ali sad razmisljam koliko je to pametno. vjetra mi je dodijao pravo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 22 February, 2010, 09:37:22
marija svako jutro porani.hvala na izvjestaju sa lica mjesta. mislio sam da dodjem, ali sad razmisljam kolikon je to pametno. vjetra mi je dodijao pravo.

pa zato i ja nisam otisla!  :'(

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 22 February, 2010, 10:26:38
Quote from: DarkoN on 22 February, 2010, 09:37:22
marija svako jutro porani.hvala na izvjestaju sa lica mjesta. mislio sam da dodjem, ali sad razmisljam kolikon je to pametno. vjetra mi je dodijao pravo.

pa zato i ja nisam otisla!  :'(
mrzim kisu i temperature u +-u. hocu na skijanjeeeee  :'( :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Ski info za  22.02.2010. god.

Temperatura u 8:00 èasova: -5°C
Visina snijega :100 cm

Brzina vjetra:10 m/s

Vrijeme: Oblaèno


    * Baby lift: Radi
    * Lift Poljice: Radi
    * Dvosjed Poljice: Ne radi
    * ©estosjed Poljice :Radi
    * ©estosjed Ogorjelica I: Radi
    * Dvosjed Ogorjelica II: Radi
    * Lift ®eljo:  Radi
    * Lift Olimpik: Radi
    * Dvosjed Skoèine: Ne radi

Vertikalni transport radi od  9:00 do  16:00 èasova.









PROGNOZA KOJA NISTA NE OBECAVA...NADAMO SE DA CE SE PROMENITI ...NE PONOVIO SE PROSLI PETAK!!!!


DarkoN

po njihovom ce jos ispasti da nema vjetra nikako.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Lui

Sta je ovo opet na snjesku krenuo red uz stazu pored sume... a na sestosjedu na ogorjelici 2-3 covjeka po korpi...  ??? da nije besplatno?

thegrke

Stvarno mi nista nije jasno. Na poljicama red ko ya vreme raspusta i bozica puta 2, a na ogorijelici nikog zivog. Molim objasnjenje ako iko zna o cemu se radi.

HeAd

na poljicama su ti poèetnici....malo je zaklonjenija staza od vjetra...i.t.d...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Ma ja to su ovi studenti sto su dosli iz Banja Luke....:P pa ne znaju da postoji jos nekih staza!! :P

DarkoN

zato se ja uvijek drzim ogorjelice. to mi je ujedno najdraza staza na jahorini, jos kada spojim ogorjelicu i pracu. jos samo da napada snijega da opet mogu tako.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

a mozda je guzva jer ne rade sestosjedi?
mislim i neki dan je pisalo da rade pa nisu radili do 1 ili tako nekako  ideea:(

Mega Deki

Ocigledno je da ne rade sve zice. Jel ima neko ziv da potvrdi ili su svi po kafanama  ludzatobom:((.
Malo tarlahanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa s:nij) s:nij)
Mega Deki

Big_DANE

Znate sta ja mislim...da se na ovom liftu deli BESPLATNA kuvana rakija ili kuvano vino!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::(  Drugo mi stvarno ne pada na pamet!!!!! ideea:(


Markedjani

ovi za ove sestosjede stalno sucu, kao uvjek rade a nikad ne rade, kad god pogledam webcam stalno stoje i nigdje nikoga, al zato ovi na tanjirima ubise posa, mislim sa je recciii kolona ce jos malo do gornjeg peggija doci....  :P :P :P :P ;D ;D ;D ;D

shubri

Mi bili probali, ne radi nista sem tanjirace, vetar puse ko lud   puf:)... danas bazen...   3:(