• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

pa ljudi od govana se pita ne pravi. nije da ih branim ali nisu ni oni carobnjaci. sto se tice hangova cim je puno ljudi to je neizbjezno. kada bi palo jos malo snijega bilo bi full, kao sto je bilo prije ove kise.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Danas je kako vidim na kameri bila poprilicna guzva...imam osjecaj da kako su sestosjedi pusteni svi dolaze na Jahorinu...a sto se tice staze i pripreme...mnogo zavisi i od kvalitete snijega koji je pao...al cinjenica je da bez topova nema nista moze ga biti i tri metra prelomnice odu...zato na prelomnice po jedan top i milina bi bila...a tek kad bi se sve odradilo sa topovima to bi bilo full....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

vjeruj mi head da prosle sedmice,tj do ove kise ni na prelomnicama nije bilo problema. snijega je bas bilo dosta, ali zajeba nas ova kisa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

ma budu one citave kad padne kvalitetan snijeg i kad nije vikend...al kad vikend dodje i kad se smirglaci staze udruze...asasasas
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 21 February, 2010, 22:16:05
ma budu one citave kad padne kvalitetan snijeg i kad nije vikend...al kad vikend dodje i kad se smirglaci staze udruze...asasasas
da upravu si. najsmjesnije mi je kada cujem rasprave ko vise guli stazu, borderi ili skijasi. ja bih rekao da su i jedni i drugi pocetnici ubitacni za staze.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

cinjenica je da se sa malim brojem topova mogu rijesiti te prelomnice i najkriticniji dijelovi...po meni je najbitnije rijesiti instalacije i napraviti sistem...a onda boze moj kupis 10 topova...pa onda samo dodajes kad bude para ...najbitnije je sistem razvesti....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 21 February, 2010, 22:33:24
cinjenica je da se sa malim brojem topova mogu rijesiti te prelomnice i najkriticniji dijelovi...po meni je najbitnije rijesiti instalacije i napraviti sistem...a onda boze moj kupis 10 topova...pa onda samo dodajes kad bude para ...najbitnije je sistem razvesti....

Bas to sto kazes.. NAJBITNIJE je SISTEM RAZVESTI KVALITETNO I DA BUDE DOVOLJNO ZA U BUDUCE!!!!!
Koliko je VIP rekao pre...samo ono jezerce il sta je...dovoljno za PRacu i mozda taj deo...al za ogorjelicu i poljice trebace nove sisteme praviti..

neca

ja sam danas skiajla na ®elji i Olimpiku cjeli dana i mozad mi je bio najbolji dan u sezoni zasita je super bilo suncano, nigdje nikog nema cekanja sekunde ,za razliku od ogorjelice i poljica staza super. jest da nije udobnost setosjeda al zato skijenje neuporedivo bolje ! s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

WhiteSnow

I'm Mister White Christmas, I'm Mister Snow.....

Bumbare




Big_DANE


WhiteSnow

drug i ja palimo za Jahorinu kroz sat vremena, ukoliko nas zapadne lose vreme za ovih 7 dana(tj.ako zicare ne budu radile),vi ste krivi  :P Pozz!!
I'm Mister White Christmas, I'm Mister Snow.....

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Sada neki lud vjetar duva. U kom pravcu nemam pojma, ali slutim da tuce s vrha. Po nanosima snijega prosudjujem.
Juce je bio divan dan. I kisa od petka i subote je pokvarila sve ali nema predaje.....

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 22 February, 2010, 07:05:55
Sada neki lud vjetar duva. U kom pravcu nemam pojma, ali slutim da tuce s vrha. Po nanosima snijega prosudjujem.
Juce je bio divan dan. I kisa od petka i subote je pokvarila sve ali nema predaje.....
al si ti poranila svaka ti cast  :bravo::( :bravo::( :bravo::(