• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

bitno je da pocinje, to je dobar znak. samo neka  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

u SA i dalje pljusti.......  :'(

goghie

I can go with the Flow...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

goghie

nadam se da jeste! :'(

p.s. evo u Tuzli je poèelo zatrpavanje, sipa!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
I can go with the Flow...

skiDeki

Sigurno, kamera je zatrpana, a uvek prvo pocne u rajskoj, kad prelazi iz kise, pa se onda prosiri...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Direktno sa Jahorine informacija da je snijeg poceo da pada....sada koliko ce trajati ne zna se ali bitno je da PAAAAAAADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :bravo::( :bravo::(

snowboard


skiDeki

Sta sam va ja rekao s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

thegrke

 z:s) z:s) z:s) z:s) SAMO PAAAAAAAADAAAAAAJ z:s) z:s) z:s) z:s)

goghie

u TZ veæ par cm palo, sipa  :o nadam se da æe na Jahorini nastaviti veèeras, pa da sutra staze budu ok  :bravo::(
I can go with the Flow...

vip-jahorina

Direktno iz acine kolibe. Pada ko lud. Vec je nekih 5 cm napadalo!
Ako nastavi jos koji sat, eto opet skijanja.

sergej

juhuuu :)
ljudi vidimo se sutra :P

DarkoN

samooooo neeekaaaaaa paaaadaaaaaaaa. u sarajevu i dalje kisa, na palama takodje.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

WhiteSnow

Ahoj ljudi, pozz iz Beograda !

Drug i ja planiramo da odemo do Jahorine u ponedeljak. Gledao sam vremensku prognozu, ali vi cete bolje znati.. pa kakvo je stanje? snjega ima li?-skijanje? ¾ièare?  ::)
I'm Mister White Christmas, I'm Mister Snow.....