• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Hotel Bistrica – zadrti hotel koji zivi od stare slave

Started by Lejla, 15 February, 2010, 13:33:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: zedhus on 16 February, 2010, 13:28:19
Quote from: DarkoN on 15 February, 2010, 16:50:09
mislim da autor ovoga ima neke druge namjere od onih stvarnih koje navodi u tekstu. kao prvo hotel jeste star i nije stanje kao u termagu ili bordu ali ni cijena nije ni priblizna, dalje osoblje hotela nije tako neljubazno kao sto govoris,nisu bajni ali isto tako ne ujedaju, a nije mi jasno zasto si to povezala sa svojim imenom. sa takvim stavom nije ti mjesto na jahorini. sto se tice hrane dijelom si mozda u pravu ali opet nisi ostala bez jela. ali da ne idem pre daleko, svemu ovome si bez ikakve potrebe dala nacionalisticki ton.
Koliko si puta spavao u Bistrici???
Ja bar 6-7 sezona...
Hoces da malo pricamo na tu temu ili mislis da se bas sve sto se napise mora zamotati u ofucani sovinisticki papir???
Stojim ti na usluzi.


samo cu ti postaviti jedno pitanje. zasto si se vracao i boravio u bistrici 6-7 sezona ako si bio nezadovoljan i ako je sve tako lose?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zedhus

Quote from: DarkoN on 16 February, 2010, 19:10:04
Quote from: zedhus on 16 February, 2010, 13:28:19
Quote from: DarkoN on 15 February, 2010, 16:50:09
mislim da autor ovoga ima neke druge namjere od onih stvarnih koje navodi u tekstu. kao prvo hotel jeste star i nije stanje kao u termagu ili bordu ali ni cijena nije ni priblizna, dalje osoblje hotela nije tako neljubazno kao sto govoris,nisu bajni ali isto tako ne ujedaju, a nije mi jasno zasto si to povezala sa svojim imenom. sa takvim stavom nije ti mjesto na jahorini. sto se tice hrane dijelom si mozda u pravu ali opet nisi ostala bez jela. ali da ne idem pre daleko, svemu ovome si bez ikakve potrebe dala nacionalisticki ton.
Koliko si puta spavao u Bistrici???
Ja bar 6-7 sezona...
Hoces da malo pricamo na tu temu ili mislis da se bas sve sto se napise mora zamotati u ofucani sovinisticki papir???
Stojim ti na usluzi.


samo cu ti postaviti jedno pitanje. zasto si se vracao i boravio u bistrici 6-7 sezona ako si bio nezadovoljan i ako je sve tako lose?
Hoces da ti dam broj licne karte?
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

DarkoN

Quote from: zedhus on 17 February, 2010, 08:47:15
Quote from: DarkoN on 16 February, 2010, 19:10:04
Quote from: zedhus on 16 February, 2010, 13:28:19
Quote from: DarkoN on 15 February, 2010, 16:50:09
mislim da autor ovoga ima neke druge namjere od onih stvarnih koje navodi u tekstu. kao prvo hotel jeste star i nije stanje kao u termagu ili bordu ali ni cijena nije ni priblizna, dalje osoblje hotela nije tako neljubazno kao sto govoris,nisu bajni ali isto tako ne ujedaju, a nije mi jasno zasto si to povezala sa svojim imenom. sa takvim stavom nije ti mjesto na jahorini. sto se tice hrane dijelom si mozda u pravu ali opet nisi ostala bez jela. ali da ne idem pre daleko, svemu ovome si bez ikakve potrebe dala nacionalisticki ton.
Koliko si puta spavao u Bistrici???
Ja bar 6-7 sezona...
Hoces da malo pricamo na tu temu ili mislis da se bas sve sto se napise mora zamotati u ofucani sovinisticki papir???
Stojim ti na usluzi.


samo cu ti postaviti jedno pitanje. zasto si se vracao i boravio u bistrici 6-7 sezona ako si bio nezadovoljan i ako je sve tako lose?
Hoces da ti dam broj licne karte?

odlican odgovor, sve si mi rekao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

herc

Quote from: skiDeki on 16 February, 2010, 06:25:40
Dugo godina boravim na Jahorini, u Bistrici nisam bio, ali nigde jos nisam naisao na neljubaznosat, a sto se hrane tice, jedem sve i nisam imao nikakvih primedbi do sad.

Nigde jos nisam video boljih ugostitelja nego Na jahorini, jer uz narucenu kafu, dobijes prijatno caskanje ili neku salu.
[/quote   

sla¾em se u potpunosti....

vip-jahorina

nema potrebe ljudi da se svadjate.... darkona stvljati u sovinisticke kosulje je totalno suludo, zato nema potrebe za vrijedjanjem.
ko mene poznaje, znace da se zauzimam za nesto kad je po meni nepravedno. a kako se ja smatram dobrim poznanikom jahorine, kako planine, tako i smjestaja i ljudi, mislim da cu se morati malo umjesati.
Bistrica je po meni ok, ali ipak malo udaljena od privatnih hotela. Dosta bi se tu trebalo uraditi, samo ne vidim racunicu u investiciji. Ali, kad dolazite s djecom, ipak se ovdje nudi dosta dodatnih animacija, a i ponuda je nekako veca nego u ostalim hotelima. Kako je to drzvani hotel, ne mozete ocekivati od osoblja da budu super-ljubazni jer se drze kodeksa i gledaju kako ce odraditi svoju smjenu. To nije bas najbolje, ali za taj hotel ne vidim alternativu dok se ne izvrsi privatizacija. Osim toga, cesto boravim tamo, imam sastanke i nikad nisam primjetio neku neljubaznost. A u kuhinji kad pitate za nesto extra, vjerujte mi da cete to i dobiti. Kako odad rece, lijepa rijec otvara vrata. Ako si to preko nosa pitala, vjerovatno su te skinuli.
Sto se tice cistoce ili sl, to su ljudi koji su zaposleni i koji grijese. Da sam ja nasao nesto prljavo, zamolio bi odgovorne da ociste to jos jednom i zavrsio pricu. I ne bi se zalio na sve i svasta, jer ipak za tiu cijenu dobijes vise ...

Tako da nema potrebe da se napada nesto tek tako a pogotovo tamo gdje gdje nisi/niste u pravu. Naravno da cijenimo Vase misljenje, pogotovo sto je recimo Lejla dugo forumasica i uvijek je adekvatno pisala. Ipak i u Bistrici i na cijeloj Jahorini mozes slobodno pitati i za jela bez svinjetine i traziti KRUH i govoriti BOG i neces naci smrknuta lica i odgovore, nego simpaticna lica i osmjeh. Nek mi neko kaze gdje to jos ima na ovim nasim prostorima? I ekipa VIP-a je mjesana i gosti su nam mjesani i jedemo svi mjesano i izrazavamo se mjesano. Ali zato dolaze nam svi ovdje i osjecaju se vise nego dobro i sigurno. A tako ce i dalje biti.

I vjeruj mi da sam cesto, ponavljam cesto jeo u Bistrici teletinu, jaja na kajmaku, ribu, piletinu i sli. Mislim da si jednostavno pogodila los momenat, i to je to. A o Jahorini i usluznosti ili prjateljskom tonu pricati je suludo... hiljade postova samo ovdje u forumu svjedoce o pozitivnosti jahorine. Mi svi znamo gdje su mane Jahorine i o njima pisemo u drugima temamo, i kao sto znate, uspijevamo nesto promijeniti ....

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Citam postove, nesto me zainteresovalo, a ni sama ne znam sta.
Ako vec komentarisete hotel, i tako detaljno ga opisujete, valja ovo ne valja ono, dajte barem slike. Mislim, svi imate telefone s kojim mozete slikati, ili digitalce. Pa da vidimo i sta to valja ili ne valja. Ovako, vjerovati slikama sa sajta i preporukama ljudi iz agencija, ili vama.... Isto je.

segi

Ja ostavim bakse "petaka" i usluga bude extra  ;D ;D ;D ;D ;D

parangal

bio sam u hotelu bistrica 3 dana sa sinom, i sve sto mogu reci je da je osoblje bilo iznimno ljubazno i gostoljubivo,hrana vise nego ok, pogotovoza tu cijenu. vec godinama dolazim na jahorinu, u hotele, apartmane , i ako niste cangrizavi svi su jako ljubazni.usput imam 190 cm i 100 kg ali lijepo sam spavao


aleksandarMNE

Ljudi planiram da dodjem sa curom za nekih 15 dana na jahorinu nema mjesta u rajska vrata pa moramo uzet Bistricu jer nemamo nesto mnogo kesa za razbacivanje... samo me intresuje jesu li kreveti normalni da ne propadamo :D i hrana jeli oki? jer necemo puno vremena provodit u sobu osim sto prespavamo tako da nam izgled nije nesto bitan??? hvala svima koji su raspolozni odgovoriti!!!

vip-jahorina

Ja dugo nisam spavao u Bistrici, ali vecina ljudi koje znam i koji su bili u Bistrici su bili zadovoljni. Eh sad, svega i svacega ima.

md

Prije dvije godine sam s porodicom bio u Bistrici ,ko ne tra¾i "Dlaku u jajetu" sasvim solidno, toplo je i hrana je (kao i svagdje na Jahorini) odlièna!!!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

LAV076

Cuvajte novcanike,
prije 2 dana gosti pokradeni u sobama.
direktor hotela jos rekao "tesko je to dokazati"  :DD
police:( kazee nije prvi slucaj..