• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slovenska GOSTIONA (kod brere)

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 10 February, 2010, 23:31:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Ej Hare upravo sam jeo lazanje, zapecene u rerni sa kajmakom i sirom,extra je, al ne znam kako se to zove??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: harison on 19 February, 2010, 17:20:36
hahahha sam se vi zezajte...izgleda i ja cu morat uzet onu dlakavu pusku od brere  3:(
ja ovdje muku mucim sa zeludcom nece da se navikne na ove pizdarije sto pijem....BRERA turdim se trudim valjda ce opet proradit
pazi samo da ne ostanes trudan koliko se trudis. devil:( devil:( devil:(

uh deki nisi to trebao da napises. sad odoh i ja da jedem,ogladnio sam cim sam procitao tvoj post.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Marko hepi brzdej :)

Ko je od sutra gore?

DarkoN

ja znam ko nije 99%. deki da mi popijemo jos po jedno pivo, steta je da se grije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Nisam!!!!!


Na zalost :'( :'( :'( :'(


Bio sam onda kad si i ti trbala doci, ali vas oni za..bali


Daj pivu
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

1% moze biti kljucan. Igramo mi ovaj srbijanski loto. I ja udaram brojeve one koji mi prvi pod oko padnu. Urla momak na mene:"Zenska glavo, ne udaraj ikseve ko corava kokos! Sistem neki napravi....." Dobitak je 3.4 milionceka evrica. I sest brojeva su mi za 1 veci od dobitnih.............. Znaci, da sam svaki smanjila za 1, ja bi sad castila cijelu kafanu  ;D. Taj jedan moze biti cudo..........

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo od onu vece. piva. rakija party....sa Jahorine bilo malo i skakanja :D






DarkoN

Quote from: MarijaBB on 19 February, 2010, 17:58:28
1% moze biti kljucan. Igramo mi ovaj srbijanski loto. I ja udaram brojeve one koji mi prvi pod oko padnu. Urla momak na mene:"Zenska glavo, ne udaraj ikseve ko corava kokos! Sistem neki napravi....." Dobitak je 3.4 milionceka evrica. I sest brojeva su mi za 1 veci od dobitnih.............. Znaci, da sam svaki smanjila za 1, ja bi sad castila cijelu kafanu  ;D. Taj jedan moze biti cudo..........
zato ja uvijek ostavim taj 1% mogucnosti da se ipak pojavim gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hocel ko natocit da mi pijemo....opet nema brere pa mozemo pit koliko hocemo  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

DarkoN

evo i mene. cim je hare spomenuo cugu ja sam se odmah stvorio tu. hare hocemo li po tuborg da se zagrijemo pa cemo vidjeti sta posle?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moglo bi se  ;D uhh sto su dobri

DarkoN

to hare ziv mi i zdrav bio. zivio! ovo ima da me vrati iz mrtvih.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...