• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

DarkoN

u sarajevu je oko 1 ili 2 stepena u +. sto bi trebalo da znaci da je na jahorini bar 5 stepeni hladnije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

gaja

dali je neko danas bio na skocinama?

Vinsanity

Ovo ne izgleda ni malo dobro,a jos gora je prognoza za dalje  >:(
Sreca da posle ovih 8 dana (verovatno plivanja) po Jahorini idem na u Francusku pa cu i skijati ove sezone...

skiDeki

Prosla nedelja na Jahi je bila skoro idealna, samo da je bilo vise sunca i manje magle, ali snega k'o u prici! Bice toga jos sigurno!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ma bice skijanja jos, moramo prizivati snijeg za ove sto su gore. da i oni malo uzivaju.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

TARLA, TARLA ,TARLA, TARLA, TARLAHAM JA KOLKO MOGU AL JUZINA MI SMETA, ne mozes natarlahat kako valja pa da si pita  >:( >:( >:(  PADAJ  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

BOJAN-BG

posle kise dodje sunce tako kazu a valjda ce i sneg posle toga

gerdy

Pozdrav ljudi. Pitam se da li imaj jos vecih optimista i entuzijasta od mene i moja tri drugara. Krecemo na Jahorinu za sat vremena i tu smo za vikend, a ovde se svi hvataju za glavu. Poneli smo dosta rakije pa i kisa da pada svo vreme nece nam smetati, a kontam bice skijanja bar u nedelju  ;)  Ima li ko koju pametnu da nam napomene  8) 8)

skiDeki

Dobro jutro ;)

gerdy, zelim vam lep provod i dobro skijanje (Y)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ALEXH

Dobro jutro. Evo gladam kroz prozor i vidim vedro nebo, valjda ce se moc skijat danas. Neznam kolko da vjerujem prognozi na ovom sajtu jel pise da jutros treba da bude oblacno ali nije, valjda ce ic na bolje

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

BOJAN-BG

osvanuo je lep dan samo da nebude vetra i bice ok

md

Quote from: BOJAN-BG on 19 February, 2010, 07:25:06
osvanuo je lep dan samo da nebude vetra i bice ok

Kakva (kolika) je temperatura?
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"