• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Ma najavljuju kisu i do 1 stepeni u petak. Ali najavljivali su i polarne hladnoce prije 15 dana pa nista..... snijeg padao kao lud.

DarkoN

tako je marija. marija za direktora hmz-a.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

ma jok mene... dje ba ja za hmz...


zedhus

Pozdrav raja!
Bio sam od petka do nedelje.Sve ekstra, osim malo magle i birokratskih teta koje prodaju ski passove.
Sramota je da se na pass ceka po sat vremena!
Sestosjed isproban, nema ga Njemacka!



Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

md

Quote from: zedhus on 15 February, 2010, 09:58:26
Pozdrav raja!
Bio sam od petka do nedelje.Sve ekstra, osim malo magle i birokratskih teta koje prodaju ski passove.
Sramota je da se na pass ceka po sat vremena!
Sestosjed isproban, nema ga Njemacka!

Bravo majstore , to je pravi Info. Brzo , kratko , jasno ... .Jos samo par fotki i cista 10-ka.
:bravo::(
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

kosmik

 ideea:( ljudi sta je ovo...pa navala nikad veca,ima ljudi vise nego kad se ocekivalo prve dve sedmice januara,gledam kamere i ispred sestosjeda guzvanjac...sad sam se bome zabrinuo za smjestaj,ja dolazim u sredu pa se zapita da li sam trebao rezervisati smjestaj.oooo valja sad zvati i traziti smjestaj... cr:)

zedhus

Evo nesto sitno.Nije se imalo vremena bas.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Big_DANE

Ski info za 15.02.2010. god.

Temperatura u 8:00 èasova:- 8°C
Visina snijega :Poljice 140 cm, Rajska dolina 160 cm

Vrijeme:oblaèno


   * Baby lift:  Radi
   * Lift Poljice:Radi
   * Dvosjed Poljice: Ne Radi
   * ©estosjed Poljice : Radi
   * ©estosjed Ogorjelica I: Radi
   * Dvosjed Ogorjelica II: Radi
   * Lift ®eljo: Radi
   * Lift Olimpik: Radi
   * Dvosjed Skoèine: Radi

Vertikalni transport radi od  9:00 do  16:00 èasova.







PA GUZVANJAC JE BRO JER NAMA NIKOG NA OGORJELICI TJ. IMA AL 5 PUTA MANJE LJUDI NEGO NA POLJICAMA!!!!!

DarkoN

opet je...a magla. u sarajevu je suncano.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

U BL je suncano, kao o u Sarajevu.

MarijaBB

Cackam po forumu da vidim kakvo je vrijeme bilo prije godinu, i citam postove. Najava je bila da ce zadnja sedmica februara 2009. da bude kisna, no medjutim, promjenila se prognoza i padao je snijeg.

Ako je suditi po tome.....

01xxx01

uuuu imala sam takav plan da idem danas gore, sve dok mi nije neko maznuo pancerice  3:( i zalim cijelo vrijeme, ali mi je sad lakse kad vidim da je magla!  :'(

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 15 February, 2010, 11:18:15
Cackam po forumu da vidim kakvo je vrijeme bilo prije godinu, i citam postove. Najava je bila da ce zadnja sedmica februara 2009. da bude kisna, no medjutim, promjenila se prognoza i padao je snijeg.

Ako je suditi po tome.....
nadamo se identicnoj promjeni prognoze.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!