• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


BOJAN-BG



DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Mega Deki

BOJAN-BG


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo mene sad sa slikama UBIJAM :P

Ogorjelica 1:






Bilo je i suncanih minuta  hug:(





Praca:


[/img]









Pogled prema Zelji:










Poljice:










P.S.
Momak u plavom ebga brz pa mutno SkiDEKI:


a ovo dvoje...pogodite-nargradna igra (deki nemas pravo ucestvovat) :P

skiDeki

Slika od neko vece na stazi ogorjelica1, laptop i pravac royal! Budala poneo aparat da u royalu postavim slike, a zaboravio kabel 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


MarijaBB


haxomania

Joj danas sam ceko na Ogorjelici 20 min da kupim kartu i dok sam se okrenuo neko mi mazno stapove. :bravo::(  Jedino se fino moglo skijati na Oimpiku i Zelji. Da je ove staze malo nabiti u kombinaciji s vodom da duze mogu izdrzati sve udare ovih plugasa kojih ima stvarno previse na Jahi.

01xxx01

Quote from: haxomania on 14 February, 2010, 21:59:19
Joj danas sam ceko na Ogorjelici 20 min da kupim kartu i dok sam se okrenuo neko mi mazno stapove. :bravo::(  Jedino se fino moglo skijati na Oimpiku i Zelji. Da je ove staze malo nabiti u kombinaciji s vodom da duze mogu izdrzati sve udare ovih plugasa kojih ima stvarno previse na Jahi.

e mi smo juce isto na ogorjelici cekali isto toliko da kupimo karte, uzas! srecom naidjose neki kojima se nije skijalo bez suunca i prodase nam karte mimo reda!
off topic totalno, ali se sjetih pa mi smijesno -. u Banskom mi pridje cura, borderka, i prodaje dnevnu kartu za po cijene, kaze prebila nokat. ja je cudno pogledah i ona fakat skinu rukavicu - stvarno prebijen nokat! ali ne bilo kakav, nego oni kandza-style, nadogradjeni dzinovski, sve na sljokice i cvjetice, odbila ga do mesa, tj do krvi, ali ne skroz pa visi onako, brrrrr?!?! svega ima!
police:(


skiDeki

Pa sta je ovo??
Korisnika online    10 gostiju, 1 korisnik
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
skiDeki
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

hari svaka cast za sliku imas pice sledeci put,ali kako mi znamo neznamo na po jedno da odemo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: