• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

VIP-e nekako sledece sezone neki monitor sa informacijama oko zica i webcam-ere...da vide ljudi kakva je situacija...gle na Ogorjelici nema nikog skoro...
mozda 10-ak ljudi...dok na Poljicama i dalje guzva..!!!!!
Zasto ih ovi momci na ulazu ne obavijeste da tamo nema guzve!!!! Upute ih..verovatno ljudi ne znaju!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2010, 13:29:54
VIP-e nekako sledece sezone neki monitor sa informacijama oko zica i webcam-ere...da vide ljudi kakva je situacija...gle na Ogorjelici nema nikog skoro...
mozda 10-ak ljudi...dok na Poljicama i dalje guzva..!!!!!
Zasto ih ovi momci na ulazu ne obavijeste da tamo nema guzve!!!! Upute ih..verovatno ljudi ne znaju!!!!

Bolje sto ne znaju hahahaha....bar bolje za nas koji znamo...samo presjeces i to je to....ja bi se vozio na dvosjedu jer nema guzve :P (dosadio mi sestosjed)  devil:(

Big_DANE

Quote from: harison on 14 February, 2010, 13:41:09
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2010, 13:29:54
VIP-e nekako sledece sezone neki monitor sa informacijama oko zica i webcam-ere...da vide ljudi kakva je situacija...gle na Ogorjelici nema nikog skoro...
mozda 10-ak ljudi...dok na Poljicama i dalje guzva..!!!!!
Zasto ih ovi momci na ulazu ne obavijeste da tamo nema guzve!!!! Upute ih..verovatno ljudi ne znaju!!!!
Bolje sto ne znaju hahahaha....bar bolje za nas koji znamo...samo presjeces i to je to....ja bi se vozio na dvosjedu jer nema guzve :P (dosadio mi sestosjed)  devil:(

Brzo bi se ti vratio na sestosjede!!!! :P

01xxx01

Quote from: davor77 on 14 February, 2010, 12:20:57
vao kakav krkljanac :)
10 000 * 30
nisam ni ja za racunanja jutros ali cini mi da je puno
idem opljackati onu kucicu :)
01xxx ne laprdaj :)

Davore, MIRAN! Rez!
3:(


MarijaBB

Taj jugo sto spominjete, to je povecana vlaznost zraka i to ce sa tim temperaturama koje previdjaju, preci u snijeg. Nije do sada u to doba godine na planini pala kisa.... koliko sam cula, nikad.  ;D

Big_DANE

KRAJ DANASNJEG SKIJANJA >>> MAGLA I DALJE U GORNJIM DELOVIMA STAZA....OGORJELICA JOS UVEK RADI...SAD JE 15.54h
ALI JE KRAJ ZA DANAS!!! SVAKA CAST STO POSTUJU RADNO VREME DO KRAJA!!!!









BOJAN-BG

na poljicama je danas veca guzva nego na ogorjelici bila i zbog losijih staza na ogorjelici jedan i dva hubsera kolko hoces ali sve u svemu mnogo je veca guzva na stazama nego u redu na zicama sestosedi su cudo jedino kad malo zakoce onda se napravi red,inace cekanje je bilo po par minuta u proseku i pored velikog broja skijasa

skiDeki

Nema nikog sa slikama, sta je ovo??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 14 February, 2010, 18:32:53
Nema nikog sa slikama, sta je ovo??

Bice bice..Hare je zaboravio fotoaparat kod sestre!!! Kad ga se dokopa...pljustace slike svukud!!! A TI!?!? IMAS LI KOJU!?!?!

brera


skiDeki

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2010, 18:35:51
Quote from: skiDeki on 14 February, 2010, 18:32:53
Nema nikog sa slikama, sta je ovo??

Bice bice..Hare je zaboravio fotoaparat kod sestre!!! Kad ga se dokopa...pljustace slike svukud!!! A TI!?!? IMAS LI KOJU!?!?!
Imam ali su vec zastarele!
Brera imas smisao za salu k'o da si bosanac (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 14 February, 2010, 18:38:53
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2010, 18:35:51
Quote from: skiDeki on 14 February, 2010, 18:32:53
Nema nikog sa slikama, sta je ovo??

Bice bice..Hare je zaboravio fotoaparat kod sestre!!! Kad ga se dokopa...pljustace slike svukud!!! A TI!?!? IMAS LI KOJU!?!?!
Imam ali su vec zastarele!
Brera imas smisao za salu k'o da si bosanac (:smijeh:
Pa upoznao si me prijatelju, volim se zezati. 3:(

brera


DarkoN

evo i mene, prvo da se izvinem jer sam zaboravio aparat tako da nisam nista slikao. ukratko do podne vrijeme extra staze extra. od podne magla, pred kraj dana bas jaka magla. sto se tice taza hangovi na sve strane. ali sve to nebi bilo toliko strasno da nije bilo magle. jer se bukvalno nije vidjelo kuda se vozi. od svih staza najbolji je bio onaj dio spusta ispod s-a. praca je super uopsteno bial samo sto je i dole bila guzva. za sestosjede sve pohvale. ali ja od sada idem samo radnim danom. previse je guzve na stazi i nemoze bas da se uziva.
p.s. dane uhvatio si me na parkingu, heheheh ne mogu da vjerujem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ma naravno svi se mi ovde volimo zezati, samo ne volimo kad nema svezih slika!

Svaki dan svi po marku donacije da se haretu finansira put na Jahu i onda ce biti slika koliko hoces!

Stize Brera!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...