• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

EVO KAKO IZGLEDA OGORJELICA!!! A POLJUCE KATASTROFA GUZVA!!!!!! MRAVINJAK!!!! IDITE NA OGORJELICU!!!!




vip-jahorina

osim toga, danas se ocekuje desetak hiljada gostiju iz sarajeva i sa pala ... jahorina je opet IN i to pravo ... imamo 6sjede, najnize cijene ski pasa u regiji  :bravo::(

skiDeki

Sta uredise sestosedi :bravo::( Juce sam ustao u sedam ujutru, da otkopam auto pre skijanja, vec je veliki broj turista dolazio iz raznih krajeva ex-yu, a kad sam krenuo kuci oko jedan sat, na Jahorinu su i dalje dolazile kolone vozila, znaci Jaha trenutno u punom sjaju!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

malo sam zumirao kameru 3 na poljicama da vidite koliki su redovi na liftu i 6sjedu.

skiDeki

Onda bas ima puno skijasa, jer sestosedi pice ko ludi ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

imao sam negdje podatak koji je kapacitet sad na jahorini, mislim oko 10.000 jer ne voze 6sjede ponom snagom a bice oko 12.000 kad budu u 5-oj.
pa ajmo racunati, redovi na zicama, ne radi 2sjed poljica

skiDeki

Vip, sinoc sam malo zaguzio u kafani pa mi brojke od jutros bas ne idu najbolje, ali mogu samo reci da se juce skupila guzva oko sastoseda dok ih nisu pustili, ali cim je krenuo nema redova, ali sudeci po ovom danas, veliki broj skijasa i bordera je na stazama :bravo::( Verujem da se ne ceka dugo na red, upravo pokusavam dobiti Bokija, da mi da info direkt sa staze!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

vao kakav krkljanac :)
10 000 * 30
nisam ni ja za racunanja jutros ali cini mi da je puno

idem opljackati onu kucicu :)

01xxx ne laprdaj :)
share it with friend or two

skiDeki

Info sa Jahorine direkt od Bokija naseg clana:

Na sestosedima su guzve, ceka se 7-8 min, Opet nesto zastajkuju, ali nista strasno
Staze solidne, pada slab sitan sneg, nije hladno, blagi minus!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

A JOJ LJUDI KOJA LUDNICA!!!!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
KONACNO JE PROÈEPILA JAHA!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Bojan NS


skiDeki

U proslu nedelju nigde nikog, ali je bila jaka magla!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: ski_ns on 14 February, 2010, 12:28:48
Nedelja je, zato je guzva

Ma da...nije mi jasno sto ne idu na Ogorjelicu..evo gledam je ima duplo manje ljudi... !!!!

P.s. dobio si mapu komso!?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Danas Ogorjelica SAVRSENA nema velike guzve...staza utegnuta, jos i dvosjed radi ..Ooooooooo pa ono maximalo uzivanje  ludzatobom:((


vip-jahorina

polako ali sigurno se spusta magla. rajska dolina se i ne vidi, ogorijelica sve manje i manje. na vrhu je magla ...