• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Bojan NS


brera


brera


vip-jahorina


brera




01xxx01


vip-jahorina

ali ime, heheh, raja koja su ga upoznala, znaju ga, a dogodine idemo dalje. forumasi su nevjerovatno kvalitetena ekipa  :bravo::(

01xxx01

elem, sjetila sam se sta sam jos htjela da kazem - kako je fino sici sa Bataneo Expressa kad se POTPUNO zaustavi, na ravan teren na kojem nema mrvice leda!
a fino se i voziti istim, za promjenu!
steta sto su ga ukljucili tako kasno - na Ogorjelici i Poljicama (dvosjedi) je bila samo takva guzva!
e, da, za parking je bila ludnica, posto su svi odlucili doci bez lanaca bas danas i onda su ih kacili svuda po Poljicama i bio je naravno krkljanac, svadja, galama!
na Olimpiku i Zelji najmanja guzva, ne kontam zasto, super je Olimpik. malo duva gore na vrhu, ali nije STRASNO.
ideea:(

skiDeki

Upravo sam se vratio kuci posle sedam dana provedenih na Jahorini, nisam imao internet, pa sam se samo povremeno javljao iz Acine kolibe, kad svratim da malo odmorim.
Imao sam magle, sunca, vetra..... ali se svaki dan skijalo i radile su sve zice osim sestoseda ( ne racunam danas), za pohvalu praca je radila svaki dan ;D Posebna pohvala osoblju iz Acine kolibe sa sve  vlasnikom Acom na ljubaznosti i gostoprimstvu :bravo::(   mogu biti primer svim ugostiteljima! Jedna zapaska- momci iz gorske sluzbe su po magli stalno obilazili gornje delove staza sto ranijih godina nije bio slucaj i naravno hvala Vip-u koji me je odmah posetio po mom dolasku na Jahorinu :bravo::(

Da rezimiram stanje na Jahorini se popravilo u odnosu na predhodne godine ludzatobom:((

I kao slag na torti- danas sam se vozio novim sestosedima ;D ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mega Deki

Mega Deki

brera


DarkoN

Quote from: skiDeki on 13 February, 2010, 19:17:55
Upravo sam se vratio kuci posle sedam dana provedenih na Jahorini, nisam imao internet, pa sam se samo povremeno javljao iz Acine kolibe, kad svratim da malo odmorim.
Imao sam magle, sunca, vetra..... ali se svaki dan skijalo i radile su sve zice osim sestoseda ( ne racunam danas), za pohvalu praca je radila svaki dan ;D Posebna pohvala osoblju iz Acine kolibe sa sve  vlasnikom Acom na ljubaznosti i gostoprimstvu :bravo::(   mogu biti primer svim ugostiteljima! Jedna zapaska- momci iz gorske sluzbe su po magli stalno obilazili gornje delove staza sto ranijih godina nije bio slucaj i naravno hvala Vip-u koji me je odmah posetio po mom dolasku na Jahorinu :bravo::(

Da rezimiram stanje na Jahorini se popravilo u odnosu na predhodne godine ludzatobom:((

I kao slag na torti- danas sam se vozio novim sestosedima ;D ;D
oooo dobro dosao nazad deki. drago mi je da si se srecno vratio kuci i da ti je bilo dobro. drago mi je sto smo se upoznali, ali mi je zao sto smo se druzili samo onaj jedan dan. ali bice prilike za ispravku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...