• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

IgorP

Dzaba nam sad sestosedi ako se prognoza ne promeni.. Od srede temperature idu u plus, a od padavina samo kisa.. :(

Big_DANE


brera


DarkoN

sad ce hare sa slikama i izvjestajem. ima jos vremena da napravi 4-5 zica i eto ga.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Drustvo ja cu ostati slike o sestosjedu i sa sestosjeda dobijate veceras....a takodje i slike sa staza trenutno sam na mob pa ne mogu ebaji ga ...ostajem na jahorini ima neki jahorinski snowboard day ...kuci sam negdje oko 21:00

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Danas Po meni najbolje utegnute staze su zeljo,ogorjelica 1i2 ostale puno puno hangova....

01xxx01

Quote from: harison on 13 February, 2010, 16:40:32
Danas Po meni najbolje utegnute staze su zeljo,ogorjelica 1i2 ostale puno puno hangova....

e vidjela sam te na Ogorjelici na 2sjedu oko trojke - bio si jedno 3 covjeka u redu ispred mene!
;)

elem, imam ja slika, evo sad cu da stavim!
dan je bio PRELIJEP!!!
Bataneo Express je proradio tek oko 3 a Ogorjelica Bataneo nije ni proradio, tj nije se moglo voziti njime. mozda sutra?
na stazama je bilo snijega, nije strasno, ali je bilo hrpica i hrpa i ljudi u hrpama svuda pomalo, he he he - ja vise mrzim led i kamenje, a toga danas nije bilo, pa se ne bunim puno zbog snijega. OSIM na izlazu sa Ogorjelica dvosjeda - tamo je bila kombinacija zemlja/led/kamenje, i duvalo je k'o i obicno!
svud smo bili osim na Zelji!
pisem ostalo kad se sjetim.
sve u svemu - super je dan bio, pogotovo u odnosu na pocetak onaj jutros!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

01xxx01

Ogorjelica!

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

Praca!

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

Praca my favorite - jos malo! Nisam nikad vidjela ovoliko sunca na Praci!

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

Olimpik moj 2nd favorite!

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

DarkoN

jednostavno vam zavidim. mrzim sam sebe sto nisam otisao danas gore. zato se sutra nadam reprizi danasnjeg dana uz nadu da ce da radi sestosjed ogorjelica.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 17:30:42
jednostavno vam zavidim. mrzim sam sebe sto nisam otisao danas gore. zato se sutra nadam reprizi danasnjeg dana uz nadu da ce da radi sestosjed ogorjelica.

pa zar nisi? auuuu, steta! idi sutra obavezno!
evo sad malo Poljice i njegovo visocanstvo 6sjed!


[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

te na kraju da vidite kako je bio DIIIIIIIIIIIIVAN dan!
8)

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

otrov

share it with friend or two