• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


BOJAN-BG

A KOJE SU STAZE RADILE DANAS POSTO NI SKI INFO NIJE DAO IZVESTAJ

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Bojane jesil vidio prognozu promjenila se padat ce snijeg  :bravo::( :bravo::( hahaha da ne odemo u OFF, Stanje na Jahorini MRACNO i ljudi po kafanama  police:( kruzi i cuva nasu JAHORINU


sve staze... nisam siguran za olimpik


BOJAN-BG


DarkoN

sad sam cuo izvjestaj na radiu: danas ce raditi sve osim sestosjeda(standardno), vrijeme oblacno sa maglom sto se vidi i sa kamera.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


01xxx01

pih, evo ga u sarajevu propadava lagano, hinjski... ali mi nje zao puno kad vidim dane propustam nista posebno ni gore...
:-\

HeAd

imam osjeæaj da je moja sedmica gore bila fanstastièna...7 dana bez magle samo sunce  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: HeAd on 08 February, 2010, 08:54:34
imam osjeæaj da je moja sedmica gore bila fanstastièna...7 dana bez magle samo sunce  :bravo::(
Samo svako jutro malo maglovit pogled, ali nema veze sa vrjemenom. (:smijeh:

01xxx01

Quote from: HeAd on 08 February, 2010, 08:54:34
imam osjeæaj da je moja sedmica gore bila fanstastièna...7 dana bez magle samo sunce  :bravo::(

stajes nama manje sretnima na muku  3:(


vip-jahorina

da, htjeo sam vec par puta vas napomenuti da su mi u gorskoj sluzbi rekli da ce ubuduce po losem vremeu, prije svega kad je losa vidljivost zagradjivati prelaz od vrha poljica prema ogorijelici.
obrazlozenje je da se ne izgubi, ali po meni se ne moze nigdje izgubiti, odnosno preci na drugu stranu jahorine. ali dobro, na sigurno se ide.

MarijaBB

Samo sam htjela da vas podsjetim na onu kuknjavu i teske rijeci iz januara, kad nije bilo snijega. Kako se lako covjek na dobro navikne  :bravo::(
Uzivajte.

Bojan NS

Quote from: vip-jahorina on 08 February, 2010, 09:38:54
da, htjeo sam vec par puta vas napomenuti da su mi u gorskoj sluzbi rekli da ce ubuduce po losem vremeu, prije svega kad je losa vidljivost zagradjivati prelaz od vrha poljica prema ogorijelici.
obrazlozenje je da se ne izgubi, ali po meni se ne moze nigdje izgubiti, odnosno preci na drugu stranu jahorine. ali dobro, na sigurno se ide.

Pa kako onda doæi do Praèe? (ako nemamo auto)