• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

01xxx01

aaaaaaaa, tradicija da skijanje vikendom redovno propadne se nastavlja, neeeeeeeeeeee!
bas sam htjela i juce i danas da skijam ali gdje cu po ovoj maglustini........
:'(

DarkoN

jbg zao mi je stvarno sto nisi mogla skijati. ove sedmice prvo fin dan koji bude ja sam gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


01xxx01

Quote from: DarkoN on 07 February, 2010, 13:58:31
jbg zao mi je stvarno sto nisi mogla skijati. ove sedmice prvo fin dan koji bude ja sam gore.

pa ja sam se ucrvala ona 2 suncana dana kad si ti isao od ljubomore - nisam mogla pobjeci s posla nikako.
a pratila sam prognozu ovih dana i cinilo se da ce sutra biti dobro, medjutim vidim jutros da se i to pokvarilo.... odoh sluzbeno u ZG u utorak na par dana, tako da od mene nema nista do sljedeceg vikenda, uaaaaa!!
:'(

Big_DANE


Charlene

Razbila se magla,i odmah poceo snijeg.

Mitja(SLO)

ZDRAVO ZDRAVOO!!!! NEMOJTE NISTA DA BRINETE SNEGA IMA KOLIKO ZELITE!!!!
TRENUTNO JE 1.5m u RAJSKOJ DOLINI , A 1.2m MOZDA I VISE NA STAZI POLJICE I OGORJELICA!!!!!
JOS SNEGA SE OCEKUJE SLEDECE NEDELJE TAKO DA NEMA BRIGE!!!!
ZELIM VAM SVE NAJBOLJE I DA SE ISKIJATE I ZA TU 2008 GODINU!!!!
POZzzzzzz


HVALA VAM!!!!!!!

ssrreellee

Quote from: Vinsanity on 07 February, 2010, 12:21:44
http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Pogledaj ovde prognozu izmedju 11-15 dana!
I meni je nemoguce da bude oko 10 ali ponovo nista vise nije nemoguce...
samo da ka¾em, da je meni kao smernica poslu¾ilo vreme sa ovog sajta, i debelo me prevarilo! Ja sam bio na Jahorini od 14 do 22 januara i bile se temperature non-stop u minusu, do -10, a proseèna dnevna oko -8, a na tom sajtu je pokazivalo temperature u plusu...u istom periodu je za ®abljak pokazivalo od 8 do 16 stepeni, u PLUSU, a na ®abljaku palo metar snega u tom periodu...samo toliko:)

Big_DANE


DarkoN

u sarajevu -3, snijeg pada umjereno. ima li iko na jahorini da nam kaze kako je gore? sa kamera se vidi da pada ali nista posebno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zedhus

Palo je izgleda svuda, jos samo da malo stegne - nista vise.I da se odrzi...to je najveci problem.
Meni je prosle godine u februaru na dan dolaska palo metar novog snijega i za tri dana se sve otopilo!
Izasao sam iz vikendice 4 dana ranije i otisao kuci.Potoci su tekli.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Tomba s

Pozdrav svima .
Posto sam propustio ovaj vikend da dodjem na planinu nam interesujeme kakv je bio dan subota i nedelja.
dali je bilo sunca ?Jeli padao sneg i jeli bilo magle .
pozdrav

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Danas na Jahorini, velika magla trajala je do 15:30 zatim se malo razisla i poceo je padati snijeg evo par slikica...ali djaba nista nisam uspio slikati jer se ne vidi :S  :'( glupirali se po stazi nista se nije vidjelo :S evo i SNIJEG PADA SLIKICA





magggglaaa >:(








Naravno neizbjezna ACINA KOLIBA


SNIJEG pada pa stane i sve tako  :bravo::( :bravo::(




HeAd

a evo od nekidan kad je bio fin dan :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sergej

danas je jedino ok bilo na praci... tamo je magla bila samo na samom vrhu... ostalo je bilo ok... ali je zato srednja staza na na zadnjoj padini bila katastofalno izrovana i puna kamenja.