• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Ja sam sad sa jahorine. Druzio se sa dekijem, ludilo rakija....
bio kratko u royalu, ljudi totalno ludilo. Puna kafana, a sad dosli stanici sa preko 30 ljudi.
Mila majko sta ce biti veceras!

U svakom slucaju, strasno sipa na jahorini, ako ovako nastavi, bice jos kojih 30-40 cm do sutra


Vidim, head je ziv dosao kuci, i trijezan!


vip-jahorina

Valjda ce se razici polako. Veoma je nezgodno skijati tj. mijenjati staze na jahorini po magli.
Osim toga, bas me zanima kakve ce biti staze s obzirom na ovaj novi snijeg

Cokie

Svi znamo kakve èe biti, samo neèemo da ka¾emo........u¾astne

Vlatka

Sa mog prozora se nista ne vidi od magle, pa ni lift Poljice  :o....jutros oko 8h su ratraci prosli sa staza, pa se nadam da su one ok...cekam da mi se muz javi, on je vec od 9h na stazi, pa cu vam javiti kakvo je stanje na vrhu....pozzz

Vlatka

Javio se...kaze da je i na vrhu magla uzasna...staze sredjene ali kako temp. nije bas niska, nista nisu stegle, pa je otezano skijanje, ali moze se....eto tako ljudi...ako vas jos nesto zanima...pisite....nadam se malo ljepsem veremenu, pa da padne i koja fotka...pozz svim forumasima, a sad odoh i ja da se okusam u magli  ;)...

otrov

share it with friend or two

Vinsanity

Ljudi koliko su ove dugorocne prognoze pouzdane? Mislim na 10-15 dana unapred (da li su to nagadjanja,pretpostavke ili ???)
Zanima me posto trebamo doci na Jahorinu 20.2 i vidim da za taj period najavljuju skoro 10 stepeni u plusu!

Big_DANE

Quote from: Vinsanity on 07 February, 2010, 11:24:46
Ljudi koliko su ove dugorocne prognoze pouzdane? Mislim na 10-15 dana unapred (da li su to nagadjanja,pretpostavke ili ???)
Zanima me posto trebamo doci na Jahorinu 20.2 i vidim da za taj period najavljuju skoro 10 stepeni u plusu!

Ne znam gde to gledas al to su nagadjanja i pretpostavke...niko ti ne moze reci kakvo ce vreme biti za 2 nedelje....
najbolje ti je da pratis prognoze..npr. http://www.snow-forecast.com/resorts/Jahorina/6day/mid  i gledas nerednih 5-6 dana sta ce biti...uglavnom su manje vise tacne!! U svakom slucaju nije moguce da bude +10C u sred februara!



Bumbare




Vinsanity

http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Pogledaj ovde prognozu izmedju 11-15 dana!
I meni je nemoguce da bude oko 10 ali ponovo nista vise nije nemoguce...

montecristo

Zdravo svima.Izgleda gore magla ko na Vlasenici u avgustu.

Big_DANE

Quote from: Vinsanity on 07 February, 2010, 12:21:44
http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Pogledaj ovde prognozu izmedju 11-15 dana!
I meni je nemoguce da bude oko 10 ali ponovo nista vise nije nemoguce...

Nista to...batali se tih gluposti...gledaj onu prognozu za narednih 5 dana ....AL BICE SVE OK!!!
TO JE NAJBOLJI PERIOD ZA SKIJANJE 20.FEBR!!!  VEROVATNO CE BITI 2m SNEGA TAD!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

ma ni ovo prognoza za 5 dana nije bas 100% pouzdana, a ne ta za 11. mora biti skijanja jos, ali kao i prosle godine najbolje skijanje ce da bude krajem februara i u martu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Vinsanity

Extra.Hvala ljudi taman sam poceo da se nerviram  ;D