• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

bang

uzivo sa jahorine BICE EKSTRAAAAAAAAAA veceras ce okrenuti na minus ta puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:)ko da mozda sutra skijamo po prhicu------a vec od prekosutra ludilo kada ne bude guzve, mada poceli su difovci dolaziti cuvajte se ko kamikaze su kada nisu na predavanjima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Big_DANE

VIP-e ZIV LI SI!?!? JESTEL TO TI I HEAD SINOC OPET PARTIJALI!?!? IMAL KAKVOG IZVESTAJA!?!? KOLIKO JE NAPADALO SNEGA!?!?
Head se javio u APres Baru..al od tebe i Hareta nema ni traga ni glasa!?!? 
KAMERA 1 ZATRPANA SKROZZZ!!! NA KAMERI 2 ( ogorjelica 1) ..SNEGA PO PUTU I TO FINO....DIVOTA...SUTRA KAD SINE SUNECE!!!

Vladana


HeAd

hehe...dane vip-a danas nema ni u prici...prebili smo se ko macke sinoc...a subota je danas smjena gostiju puno posla...mada i zabava je kod ace u kolibi najavljena danas pa je vjerovatno gore :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 06 February, 2010, 22:03:43
hehe...dane vip-a danas nema ni u prici...prebili smo se ko macke sinoc...a subota je danas smjena gostiju puno posla...mada i zabava je kod ace u kolibi najavljena danas pa je vjerovatno gore :)
DJE ONAJ HARE!?!? JEL VIDJAS NJEGA DJE!?!? UZIVAJTE!!! POZ

HeAd

ma hare samo borda...ko kad je za pare (:smijeh:
u kafanu uopsre ne ide  :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Aco_BL

ljudi ovdje sipa snjeg od 6h, mislim da ce ovako do jutra... Jedva nadje ovaj Royal, da se ugrijem jednom kajsijevacom. Gdje su ostali forumasi?

01xxx01

Quote from: zbranka on 06 February, 2010, 21:27:48
uzivo sa jahorine BICE EKSTRAAAAAAAAAA veceras ce okrenuti na minus ta puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:)ko da mozda sutra skijamo po prhicu------a vec od prekosutra ludilo kada ne bude guzve, mada poceli su difovci dolaziti cuvajte se ko kamikaze su kada nisu na predavanjima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa ja bih sutra KONACNO da skijammmmmmmm!!!!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo trenutno vrijeme na Jahorini iz Acine klibe dobra muzika i pice uuu odlicno


SIPA MUSKI sutra ce ga bit 30cm ako ovako nastavi, cak i vise

pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

montecristo

pozdrav za forumase od glanjc novog clana.Danas sam bio na Jahorini,malo mi je pusto navece.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

montecristo

Hvala.Jedna informacija za sve.Bio sam na Palama u hotelu JET SET.Hotel je vrh.Toliki luksuz,a tako prihvatljive cijene.ovo im je web
www.jetsetpale.com

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

na losem mjestu si bio monte  :P ovdje je nocu EXTREMNIJE NEGO KADA SKIJAS

montecristo

To ti vjerujem,znam iz licnog iskustva.Mnogo sam ja popio na Jahorini.A sto se tice hotela JET SET,mislio sam na mirnu varijantu.
STVARNO SU DOBRI.