• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

postajem zabinut za situaciju, u sarajevu je 4-5 stepeni u +. ako ubrzo ne pocne da pada zabrinucu se i to pravo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: daisy on 05 February, 2010, 21:29:14
NEMOJTE BITI AGRESIVNI. ÈITAM I VIDIM KAKO JE DOLE, SAMO ME INTERESUJE MOZDA IMA KO BOLJE INFORMACIJE ILI ÈEMO OVE SEZONE SKIJATI BEZ ©ESTOSEDA!!!

Ma samo opusteno...po svim informacijama koje smo dobili mozemo da se nadamo da ce oko 27.februara pustiti oba sestoseda!!!!
E sad ...U TO NIKO NIJE JOS SIGURAN!!!! ALI PO SVIM PROCENAMA ( eksproprijacija + upotrebna dozvola) za 20 dana.. najranije!!!  3:( 3:( 3:(

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 05 February, 2010, 22:38:40
postajem zabinut za situaciju, u sarajevu je 4-5 stepeni u +. ako ubrzo ne pocne da pada zabrinucu se i to pravo.

Ne sekiraj se Darkon...bice snega bice svega... :P  Ovde u NS duva vetar ko pomanito!!!  Poceo je da pada polako na JAHI!!! Evo i prognoza!!!




DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 05 February, 2010, 22:56:44
Quote from: DarkoN on 05 February, 2010, 22:38:40
postajem zabinut za situaciju, u sarajevu je 4-5 stepeni u +. ako ubrzo ne pocne da pada zabrinucu se i to pravo.

Ne sekiraj se Darkon...bice snega bice svega... :P  Ovde u NS duva vetar ko pomanito!!!  Poceo je da pada polako na JAHI!!! Evo i prognoza!!!




ma pratim sve samo da hoce da pocne ono fino da pada da mogu na miru da idem u krevet.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Evo mena sa head-om u vucku.
Darki idi spavati, ovdje snijeg PADA

DarkoN

e sad mi je lakse. laku noc ljudi. ujutru moram na sluzbeni put krecem u 6, moram to da uradim da bih opet sledece sedmice mogao da dodjem gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

pinkpanter

Kamre zatrpane, izgleda dobro pada.  ;D
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

DarkoN

Quote from: pinkpanter on 05 February, 2010, 23:33:19
Kamre zatrpane, izgleda dobro pada.  ;D
a i cesta na kameri 2 je ponovo sva bijela  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
samo neka  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Aco_BL

trenutno pada k'o lud, pocela je mecava ali jos uvijek duva mada manje. Svi ovi koji su se brinuli sad mogu na miru u krevet  puf:)

vip-jahorina

Live party iz royala! Vani pada a mi ovdje dernecimo

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Ljudi, vani sipa a heada, cosu i druge forumase nikako otjerat it iz royala

01xxx01

auuuuuuu, sta se ovo desava u royalu?!?
zakasnicete sutra na onaj event u 12 ako tako nastavite, he he he!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Dobro jutro ;) U sremu pada ledena kisa, a ja pijem caj pa krecem na Jahorinu, bas sam izabrao vreme...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Simiki