• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Quote from: DarkoN on 05 February, 2010, 18:59:05
deki kada dolazis gore? koliko ostajes i kako te mogu naci? ja nevjerujem da cu gore prije ponedeljka.
Poslao sam ti pm!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Aco_BL

snjeg pada ali slabo i ne vjerujem da ce ga nesto napadati jer duva prilicno jak vjetar. Bandera od ulicne rasvjete se ljulja koliko je vjetar jak  puf:)

skiDeki

Kad vetar uspori padace ka lud, tako je bilo u proslu subotu ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

samo neka pada da malo pokrije ovaj led neko rece danas da ga ima na par mesta

sina

ljudi,ja se spremio.....eto i mene sutra ;)

BOJAN-BG


daisy

MO®E MI NEKO TAÈNO REÈI KAD ÈE DA PRORADI ©ESTOSED POLJICE KOJI JO© NE RADI???
MOLIM ZA ODGOVOR
HVALA! 3:(

zidoo


cappo

bo¾e pomozi da nas 18 doèeka ovakvo stanje sti¾u Osjeèani s jednim il èak 2 autobusa bit æe pièvajza

daisy


BOJAN-BG

Quote from: daisy on 05 February, 2010, 20:54:56
MO®E MI NEKO TAÈNO REÈI KAD ÈE DA PRORADI ©ESTOSED POLJICE KOJI JO© NE RADI???
MOLIM ZA ODGOVOR
HVALA! 3:(
Quote from: zidoo on 05 February, 2010, 20:55:19
u ponedeljak
dobro si samo neznam koji  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

zidoo

Quote from: daisy on 05 February, 2010, 21:01:55
A NE U SRIJEDU POSLEPODNE!

cuj u sredu! vidi se da ne znas o cemu pricas  :P

daisy

NEMOJTE BITI AGRESIVNI. ÈITAM I VIDIM KAKO JE DOLE, SAMO ME INTERESUJE MOZDA IMA KO BOLJE INFORMACIJE ILI ÈEMO OVE SEZONE SKIJATI BEZ ©ESTOSEDA!!!

JoMa

Mi stigli danas oko podne...uz put dve radarske kontrole i jedna kazna...50 KM...ili 25 evra + 100 din...1. radar kod Kozluka a drugi na Romaniji, tradicionalnao ispred one benzinske... tu nismo prekoraèili brzinu ali je proveravao imamo li zimsku opremu (zimske gume + lanci)...put èist i neoptereæen...zatekla nas temp oko 0...sneg odlièan, staze OK... veèeras vetar duva kao lud..veselo je u ETNO piceriji...pizza tradicionalno dobra..pozdrav pizza majstoru i ostalom osoblju...I vama svima pozdrav do sutra...Vidimo se na stazama...

zedhus

Bravo YoMan!Pozdrav i vama!
Ako stignes baci koju informaciju ili neko ko je jos gore, a sposoban da tipka. hug:(

s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!