• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

DarkoN

dobro jutro ljudi, vidim da ce i danas biti fin dan za skijanje, nazalost bez mene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

temperata je u rajskoj oko -1 dok je na poljicama u laganom plusu.
upravo mi javljaju sa staze da je snijeg malo tezi. Vec smo najavili padavine za veceras/sutra pa je to ocigledno priprema za novo zatrpavanje.  :bravo::(
U narednih par dana trebalo bi prilicno zahladiti, sto ce nam vjerovatno prirediti vrhunsko skijanje.

DarkoN

vip-e jedva cekam. samo kad pomislim kakve su staze bile ove sedmice i ova tri vrhunska dana.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

evo i u Sarajevu je PLUS, ali sto rece VIP - to je samo priprema!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(



matrix


Aco_BL

informacije direktno sa staze: nema sunca, umjereno je oblacno, temp je negdje oko 0 mada mislim da je negdje -2. Staze su super,mada ponegdje ima leda. Sve pohvale za uredjenje staza. Na liftovima nema guzve, ceka se 30ak sec. Mislim da se sprema snijeg.

zedhus

Svaka èast vojnièe Aco!
3 dana nagradnog!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

skiDeki

Ja sutra stizem gore, koliko vidim obilne padavine sutra, a posle toga minusi i stalno sneg, nadam se kojem suncanom danu. Prosli vikend petak i nedelja sunce, dok je u subotu duvao jak vetar.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


sergej

ovo se i sutra jak vjetar najavljuje... isto je ovako bilo i proslu subotu... sto ce reci, moguce da nece nista raditi opet :(

matrix

Mene isto strah da vjetar ne pokvari moj plan o skijanju za vikend!

DarkoN

Quote from: Aco_BL on 05 February, 2010, 13:25:46
informacije direktno sa staze: nema sunca, umjereno je oblacno, temp je negdje oko 0 mada mislim da je negdje -2. Staze su super,mada ponegdje ima leda. Sve pohvale za uredjenje staza. Na liftovima nema guzve, ceka se 30ak sec. Mislim da se sprema snijeg.
moraju staze da valjaju aco kad sam ih ja sinoc sredjivao.  ;) a kakve ce biti sutra to ne mogu da garantujem. salim se naravno momci u ratracima stvrano rade svoj dio posla extra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

pianomaster88

Da se i ja odjavim iz kancelarije :bravo::(Sutra ujutro put Jahorine i 7 dana skijanja pred nama ludzatobom:(( Ljudi, vidimo se na stazama i po kafanama ludzatobom:((Op,op,op,op......
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla