• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: ski_ns on 06 February, 2010, 13:33:31
Ne znam da li su ovi podaci skroz a¾urni, 120 cm ima veæ para dana za redom, a noæas je i padao

ONDA JE 130cm na POLJICAMA!!!!   ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

p.s. ALi ratraci nisu utabali tih 10cm jutros...nego su prosli sinoc pre nego sto je poceo da pada sneg...to ionako nestane kad prodju...  ideea:(

vip-jahorina

Palo je od sinoc 20-30 cm no og, mokrog snijega.
Inace danas skijanje veoma tesko, puno novog snijega na stazama. Maglovito, s malo vjetra

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 06 February, 2010, 16:08:20
Palo je od sinoc 20-30 cm no og, mokrog snijega.
Inace danas skijanje veoma tesko, puno novog snijega na stazama. Maglovito, s malo vjetra

PA VIP-e ZASTO NISU RATRACI IZASLI DANAS PRE POCETKA RADA ZICARA DA TABAJU TO SO JE PALO....
NEGO SU SINOC I NISTA IM NIJE VREDELO!!! BZVZE!!! MOGLI SU I JUTROS IZAC!!!!

otrov

ne rade zice ? zao mi vikendasa sem jednog      x....x jesu one patrole bile na mjestu ?
share it with friend or two

Big_DANE

Napadalo je novog  s:nij) s:nij) SIGURNO jedno 10-15cm moja procena sa webcam...a mozda i vise... ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
nadamo se nekom IZVESTAJU OD DANAS SA LICA MESTA...mozda nekom ko je trenutno gore...!!!!

TRENUTNO STANJE : PADA SNEG I VELIKA MAGLUSTINA!!! WEBCAM 1 (rajska) JE ZATRPANA!!!! VIP-e idi otkopavaj kameru 1!!!!!


DarkoN

ljudi ja sam sad dosao iz zvornika. preko han pogleda se nevidi prst pred okom, put znam na pamet ali nsiam mogao nigdje preko 50 da vozim. na romaniji snijeg, sarajevo kisa. mozda sam jutros i sreo dekija.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...



JoMa

Nadam se da su banjaluèani iz Sne¾ne kraljice sretno stigli kuæi...Veliki pozdrav Bajiæima

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dea