• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zidoo

termag webcam kaze +0, znaci -2 :)

Lejla

Nasla sam neku super holandsku stranicu, prikazuje prognozu za slijedecih 48h i to za svaki sat. U vrhu se moze ukucati i Jahorina. Proslog vikenda prognoza im je je bila 100% tacna...

http://www.yr.no




ALEXH

Evo sad sam bio na Pojlice i rekli su da sestosjed najvjerovatnije nece raditi danas zbog vjetra. Tanjir jos neradi al ce ga pustiti za jedno 30minuta. Jos jedan dan bez skijanja na Jahorini :( Vjetar je tako jak i ovde kod hotela a mogu mislit na vrhu.

SerpaSki

Vrijedi li dolaziti na Jahorinu u subotu?

01xxx01

Quote from: minge on 19 February, 2010, 09:51:32
Vrijedi li dolaziti na Jahorinu u subotu?

uhhhhh..... ako padne ista snijega, a najavljeno je, mada se prognoza mijenja, moglo bi valjati...
ja licno kontam ici u nedelju!
ako nisi predaleko, ustani rano ujutro pa check out webcam! to je bar moja strategija!
;)

sergej

ustajanje oko 8... refresh webcam-a... i polazak... tako svaki dan kad se ne radi :)

MarijaBB

Jutros je u BL granulo sunce, i oblacka jednog nije bilo............ oko 7.00.
A sada, nem sunca, sami oblaci i temperatura je pala.

Sinoc sam gledala hrvate i na prognozi kaze: Poslije kise ide sunce, ali ovaj put NE. Bas tako je rekao voditelj. I onda prognoza, subota snijeg. a na jadranu kisa. U petak vec najavljene padavine.

Ostaje nam se nadati.

Goga Mostar

Gdje nestade onaj najavljeni jak snijeg u subotu navecer, bilo 35cm sada nema 10cm

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 19 February, 2010, 10:36:48
Jutros je u BL granulo sunce, i oblacka jednog nije bilo............ oko 7.00.
A sada, nem sunca, sami oblaci i temperatura je pala.

Sinoc sam gledala hrvate i na prognozi kaze: Poslije kise ide sunce, ali ovaj put NE. Bas tako je rekao voditelj. I onda prognoza, subota snijeg. a na jadranu kisa. U petak vec najavljene padavine.

Ostaje nam se nadati.
nada umire zadnja. ma bice sve ok, vidjecete da ce veceras da padne bar 20 cm novog snijega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Ski info za 19.02.2010. god.

Temperatura u 8:00 èasova: 0°C
Visina snijega :100 cm

Vrijeme:Promjenljivo oblaèno


    * Baby lift:  Radi
    * Lift Poljice: Radi
    * Dvosjed Poljice: Ne Radi
    * ©estosjed Poljice : Radi
    * ©estosjed Ogorjelica I:  Radi
    * Dvosjed Ogorjelica II: Ne Radi
    * Lift ®eljo: Ne  Radi
    * Lift Olimpik:  Ne Radi
    * Dvosjed Skoèine: Ne Radi

Vertikalni transport radi od  9:00 do  16:00 èasova.







Detaljna vremenska prognoza za 6 dana na visini od 1590m (visina Poljica te donji dio Ogorijelice):



Detaljna vremenska prognoza za 6 dana na visini od 1884 m (vrh Jahorine):


Big_DANE

VREME FANTASTICNO!!! SUNCE U RAJSKOJ DOLINI!!!!     RADE OBA SESTOSJEDA ( IAKO PISE NA SAJTU OC JAHORINE DA NE RADE!!! )






Vinsanity

Mislim da ova progoza za kisu danas nije dobra,tj. nadam se   ::)
Meni je oduvek najpouzdaniji sajt za prognozu u regionu bio weather2umbrella i vidim da danas nema padavina po njima,vec sutra!A sutra u Sarajevu pad temperature.

HeAd

kad bi ova najavljena kisa presla u snijeg sto je lako moguce to bi bilo extra...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

168 ljudi na forumu....
144 gostiju, 25 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
vip-jahorina, Milutin, vdns, neo, Vlado28, scofield, DarkoN, botox, HeAd, mijat, Vinsanity, crni, looka17, adwarf, Laffite, vstapic, Dane_LuDjaK_NS, sanctuary, minge, ko, Mix.k, sina, ISO, davor77, sejtan

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2010, 12:14:23
168 ljudi na forumu....
144 gostiju, 25 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
vip-jahorina, Milutin, vdns, neo, Vlado28, scofield, DarkoN, botox, HeAd, mijat, Vinsanity, crni, looka17, adwarf, Laffite, vstapic, Dane_LuDjaK_NS, sanctuary, minge, ko, Mix.k, sina, ISO, davor77, sejtan

sad je malo vise i imamo apsolutni rekord foruma od 180 prisutnih  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...