• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 17 February, 2010, 20:41:42
Izgleda da je juzina stigla na Jahorinu, srecom nece dugo trajati, a najavljen je i novi sneg s:nij) s:nij)
puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:)

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

DarkoN

nocna mora svakog skijasa. odoh nemogu ovo vise da gledam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ozimican

do kojeg lifta vodi staza za spust i kakvo je stanje na toj stazi pozz

DarkoN

Quote from: Ozimican on 17 February, 2010, 22:18:55
do kojeg lifta vodi staza za spust i kakvo je stanje na toj stazi pozz
gornji dio te staze se ne uredjuje jer je opasan, donji dio ispod s-a se uredjuje i vodi do dvosjeda skocine(praca). stanje je juce bilo extra, kako ce biti dalje zavisi od temperature i vjetra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Sta je Jahorinci. Smorili ste se nesto. Nista slika, nista rakije.... O cemu se radi. Iskijali se i sad je to to a mi sto treba tek da dodjemo. Hm, neka neka doci ce i nasih 5 minuta.
Sta se desava gore. Imal izvestaja sa lica mesta. Ili je neka katastrofa pa se niko ne javlja... puf:)
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vidis li da smo svi sjebani zbog ovog vremena,  :'( februar koji treba da grmi od snijega da ga ima za izvoz, mi jedva prikupljamo za jednu stazu  :'(
Nema se sta slikati samo rupe na prelomnicama  :'(

DarkoN

Quote from: Mega Deki on 17 February, 2010, 23:06:52
Sta je Jahorinci. Smorili ste se nesto. Nista slika, nista rakije.... O cemu se radi. Iskijali se i sad je to to a mi sto treba tek da dodjemo. Hm, neka neka doci ce i nasih 5 minuta.
Sta se desava gore. Imal izvestaja sa lica mesta. Ili je neka katastrofa pa se niko ne javlja... puf:)
ma gdje smo se iskijali, nisam kupio sezonski da bih skijao jedan mjesec. joj samo nek ova kisa okrene na snijeg.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


Vinsanity

Ja dodjoh veceras ovde da vidim gomilu pozitivnih i optimisticnih komentara ali vidim da to izostaje...
Eto ja dolazim u subotu na 8 dana i sve do juce sam bio nevidjeni pesimista i pomisljao cak i da otkazem skijanje zbog ovih prognoza ali onda sam se setio proslih godina.
Pa ljudi vozilo se i po mnogo gorim uslovima,po mnogo manjem snegu i bez perspektive padanja.Svaka planina je nepredvidiva i ove prognoze za mene zaista vise nisu merodavne (eto pre 2 god kad sam bio najavljivali i kisu i sunce kad ono 40cm snega napada za vece).
Samo pozitivne misli i sve ce biti u najboljem redu  ;D  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)


BOJAN-BG


HeAd

da bar sljedeæi vikend hoæe biti u fullu....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

HeAd

olimpik i zeljo...mada skije trebaju da budu dobro navoskirane da ne bi bilo izvrtanja nogu...i naravno fizièka sprema treba da bude u fullu....
sve u svemu ko nije spreman pravac rojal....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4