• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.



brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ahhaaa ma parkiraj ga na ulicu kod naselja sator....ima mjesta ;)

skiDeki

Ma ne naplacuje se kod satora na parkingu 1000%
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

brera


DarkoN

hvala za izvjestaj i od mene. nemogu da vjerujem, nece valjda opet da nas zajeeee  :'( :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Gledam razne prognoze i sve kazu + :'(  Doduse ne veliki za Jahorinu ali me opet nekako plase.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mega Deki

Ma jok bre, kad se ja neplasim nemoj ni ti. Ja planiram doci u martu pa tako.... hola.... ako treba tarlahati imamo podrsku cini mi se... (:smijeh:
Mega Deki

skiDeki

Imenjace, ja planiram jos jednom doci u martu. Vise bi voleo da ne mogu doci  zbog posla a da ima snega, nego da mogu doci a da nema snega :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Strasno Deki..ja konacno se skonto da dodjem na nedelju dana od subote..al ova 3 dana me odgovorise...ne verujem da cu ici :( :( :( STRASNO!!!

BOJAN-BG


BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 17 February, 2010, 17:57:23
Imenjace, ja planiram jos jednom doci u martu. Vise bi voleo da ne mogu doci  zbog posla a da ima snega, nego da mogu doci a da nema snega :'(
cekamo suncan vikend deki

bang

ne  (lift)duva vjetar zato nosikiriki nikada se nije otopio u februaru bice skijanja do 20og marta 10000% ------ovo vam je od starog jahorinca izvjestaj