• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mega Deki

Mega Deki

HeAd

u martu uvijek bude snijega...tako reæi zna se potrefiti da za noæ padne metar....tako da samo treba èekati pogodan trenutak i to je to....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Mega Deki

Paparacoooooooooooo. He he a kad prorade proradice. Samo treba neko da ih popravi. A za sneg ynam da ga uvek bude u Martu i to je ok. Smo nisam nikad pratio vreme u februaru pa me malo sad ova najava plusa i kisice brine. jel se moze otopiti snega sto ima do Marta. Mozda glupo pitanje ali... :bravo::(
Mega Deki

Juga90


jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jovigor

Evo slike sa staze i slike sa mog prozora, GDJE SE VIDI INTENZITET OTAPANJA . (na okapnici prozora je bljuzga)
... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uhhhh kak je ovo ruzan snijeg  :o jojjjj ak bude kisa 2 dana padala ode sve u K  >:( >:( >:( >:(

01xxx01

 :'(

pa zar ni ovaj vikend kako treba?

:'(

ma ja mislim da ce snijeg da grune u petak samo takav! mecava! vlak u snijegu! igmanski marsh! isl.

DarkoN

ovo izgleda prelazi u nocnu moru svakog skijasa. trebali bi opet poceti tarlahati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


skiDeki

Koliko sam video, tu ne naplacuju!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera