• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Auuu upravu si valja stic tu cjelu familiju obic i ponovo se upoznat s djecom  :bravo::( mozda je koje i na putu nista se ne zna..valjda ce nam javit kad se vrati ...
Na jahorini polako pada mrak, ruca se... i zatim se piprema za ludu pijanku u Royalu uhhhh da sam sad gore  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (neda zena)

P.S.
Informacije direktno iz guzice u glavu  >:D

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

skiDeki

Quote from: harison on 16 February, 2010, 17:47:45
Auuu upravu si valja stic tu cjelu familiju obic i ponovo se upoznat s djecom  :bravo::( mozda je koje i na putu nista se ne zna..valjda ce nam javit kad se vrati ...
Na jahorini polako pada mrak, ruca se... i zatim se piprema za ludu pijanku u Royalu uhhhh da sam sad gore  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (neda zena)

P.S.
Informacije direktno iz guzice u glavu  >:D
(:smijeh: Ma daj nam info sa Jahorine, ne iz dupeta (:smijeh:


Hvala jovigor, resio si dilemu od danas u vezi guzve na tanjiru!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

brera


jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Svaka cast...VUCE samo naprijed ima da nas predstavljas na Olimijadi hehehe,, hvala na slikama  :bravo::(

Big_DANE

Svaka cast konacno jedan slikoviti izvestaj!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  Ko se zime boji jos...zime se ne bojim ja ..Vucina :)  puf:)

DarkoN

ljudi evo i mene. slike ne moram da postavljam posto ste sve vidjeli, cisto sumnjam da je neko zeljan da gleda maglu. evo pocecu kao i uvijek od ogorjelice: staze super, na vrhu magla i vjetar kakav odavno nije bio. oko 13 ili 13:30 su ugasili sestosjede zbog vjetra, bez guzve na stazama, nije bilo cekanja na sestosjedu. otisao sam onda na poljice,kada sam vidio guzvu na tanjiru dosao drug po mene pa sam otisao na pracu. na praci stanje extra, staze dobre samo su vec bile malo popustile pa je trebalo malo vise snage. guzve je bilo malo na zici ali podnosljivo, cekalo se do 5 min. bilo je i dole vjetra ali nista strasno. snijeg je padao skoro citav dan lagano. sve u svemu nije bilo idealno, ali je ispunjen glavno cilj-skijalo se.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Big_DANE

Evo ga i DarkoN konacno stigao kuci....znaci Praca radi i dalje...sta mislite ocel stradati sad za ovih par dana juzine!!?!?
Zahvaljujemo na izvestaju!!! pOzzzzz

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 16 February, 2010, 20:21:14
Evo ga i DarkoN konacno stigao kuci....znaci Praca radi i dalje...sta mislite ocel stradati sad za ovih par dana juzine!!?!?
Zahvaljujemo na izvestaju!!! pOzzzzz
iskreno da ti kazem ja se brinem, ne samo za pracu nego uopste. malo me tjesi sto se ovaj jugo smanjuje. bio je najavljen od sutra do subote sada je samo cetvrtak i petak. nadam se da ce malo da zakaci. staze su danas malo popustile, nije se topilo ali je trbalo malo vise snage za skijanje. nadam se da ce da stegne.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

Pozdrav ljudi!

Evo da se javim prvi put sa Jahorine. Juce stigli, dan bio extra! Sve zice radile, nije bilo guzve, sestosedi idu ko ludi! Skijanje samo takvo! Danas malo drugacija prica, radilo sve na pocetku, onda poceo neki lud vetar da duva i pogasili sve zice osim Poljica i Prace. A mi na Praci a treba nazad na Poljice. I onda veslaj putem! Kao na olimpijadi, nordijsko hodanje :). Nadam se da ce sutra biti bolje, mada i sad neki vetar tuce. Staze u su bile ok, mada posle podne losije, ima hupsera poprilicno, kao i bordera koji cesto ne paze kako voze. Umalo bez devojke da ostanem :).

Put do Ja je bio ok, malo snega na putu na Romaniji, ali proslo se. Naravno ne ici nikud bez zimskih guma!!! Policije je bilo na Romaniji kod pumpe, koliko sam cuo tu redovno bude. Slike ne kacim, vidim da je vec sve prikazano od danas!

Ostajte mi zdravo!

Mega Deki

Jel se neko sali to sa mene. Kod mene je cena ski pasa idalje stara i posle 55 refresha. JA bih dodao jos jedno 10-15% popusta dok ne prodapdne cela sezona. To bi privuklo jo jedno 10-15 % gostiju. Bar da se izvuce za struju malo.. austin:(
Mega Deki