• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

Odgovor je na zalost pod 3.

Usput jel to samo kod mene kamera na ogorijelici ne radi tj. stoji slika od pre par noci.. devil:(
Mega Deki

Mega Deki

I pitanje za VIP.
Zasto stoje jos uvek stare cene ski - pasa. Nije uredu, treba ljudi da znaju da imaju razlog da dodju... hug:(
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Mega Deki on 16 February, 2010, 12:43:15
I pitanje za VIP.
Zasto stoje jos uvek stare cene ski - pasa. Nije uredu, treba ljudi da znaju da imaju razlog da dodju... hug:(

Samo sto se nije promjenilo...mozda ti nevalja monitor pokazuje ti pogresno  :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Mega Deki

Pa ocigledno da nesto nije uredu samo mi recite sta....ako mere.
Mega Deki

Mega Deki

A evo i ogorijelice kod mene. MIslim sta reci.
Noscnog li skijanja...
Mega Deki

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Covece pa postoji i neka hijerarhija :P Salim se...RADI KAMERA ALI NE SALJE SLIKE NA SERVER...KRAV SE OTKLANJA..SAMO JE PITANJE VREMENA KAD CE DA PRORADI... JBG...VALJDA CE USKORO.... EVO TI TRENUTNE SLIKE NA OGORJELICI 1...NEMA ZIVE DUSE!!!!
A ZA SKI PASS IMAS TEMU >>> Popust na ski pass od 13.02.2010 MALO REFRESH STRANICU I BICE I TEBI!!!!


thegrke

Ozbiljno, sto je tako velika guzva na sidru. Mozda ne rade zice???

otrov

nigdje zive duse sem na jednoguzu poljice (u redu jedno 50 ljudi).. propala investicija ovi 6tosjedi .. nije navikao narod na gotivu :)
share it with friend or two

Big_DANE

NEMA ZIVE DUSE KO STO KAZE DAVOR....NI NA MAPI!!! OSIM OVIH STO SU NA SIDRU I TO JE TO!!!!
VALJDA SU ZATO UGASLILI ZICE!!! MOZDA DUVA VETAR!!?!?!?  Evo i slike ...



Cekamo DarkoN-a da nam da neki izvestaj i par slika...otisao je gore oko 11h... :)

01xxx01

mozda su poslusali savjet od neki dan i svi kolektivno otisli na Pracu i Olimpik - taman se to dvoje ne vide na kamerama, h he he!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Za pocetak dovoljno, kasnije ce biti citava jahorina pokrivena kamerama uuu kad i to dodje na jahorinu, onda cemo zaposlit par ljudi koji ce pratiti nase kamere kako bi vam cuvali skije  sleep:( ...ja danas nemam info.... oslanjamo se na BOKIA i njegovu dragu  sleep:(

P.S.
Brera ebga ja sam trenutno u Sloveniji mogu dati info sa Pohorja jer sam tu blizu ako koga zanima  :bravo::(

Big_DANE


brera

Quote from: harison on 16 February, 2010, 17:28:52
Za pocetak dovoljno, kasnije ce biti citava jahorina pokrivena kamerama uuu kad i to dodje na jahorinu, onda cemo zaposlit par ljudi koji ce pratiti nase kamere kako bi vam cuvali skije  sleep:( ...ja danas nemam info.... oslanjamo se na BOKIA i njegovu dragu  sleep:(

P.S.
Brera ebga ja sam trenutno u Sloveniji mogu dati info sa Pohorja jer sam tu blizu ako koga zanima  :bravo::(
Hahahaha