• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


DarkoN

u naselju sator, onom dijelu koji pripada opstini trnovo placa se parking u iznosu od 5 km.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Upravo tako, ja sam pitao zasto nije besplatno i radnik mi je dao takvo objasnjenje!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: DarkoN on 15 February, 2010, 17:59:07
u naselju sator, onom dijelu koji pripada opstini trnovo placa se parking u iznosu od 5 km.
Jeli oznaæena granica? ideea:(

skiDeki

Ima znak, prosao si pored njega kada si dolazio na dernek!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

kapa

zasto ne radi kamera broj 2 ogorelica :-X

DarkoN

Quote from: kapa on 15 February, 2010, 18:18:11
zasto ne radi kamera broj 2 ogorelica :-X
radi ali ima problema sa slanjem slike na server.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: kapa on 15 February, 2010, 18:18:11
zasto ne radi kamera broj 2 ogorelica :-X

Radice uskoro, otklanja se kvar!!! Iimaju slike!!! Svakodnevno ih stavljamo na forum..kao i da radi kamera!!!!  ;D

kapa


brera


DarkoN

opstina pale i opstina trnovo nisu uspjele da se dogovore oko toga. na teritoriji opstine pale se ne placa parking a na tritoriji trnova da. parkiras na teritoriji koja pripada palama i miran si.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


skiDeki

Naplacuju samo gde je oznacen parking, ako parkiras ispred vikendice, ne naplacuju.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

pa ljudi jel iko skijao danas, ima li ikakvog izvjestaja? staze, vrijeme???
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

danasnji info,staze vrhunske do 11,magle je bilo mestimicno sa prekidima suncanih intervala,sanja je napravila vrhunske slike ali ne zna da postavi ja jos manje,na zici je bilo malo cekanja oko podne a posle pravo na korpu sve u svemu mnogo bolji dan nego juce