• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

zedhus

Znam da je off...Jel neko zna ime benda koji je svirao za vikend u Snjeznoj Kraljici?
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

HeAd

sta je ljudi na poljicama...izgleda da su svi èekali februar... ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 15 February, 2010, 12:08:56
sta je ljudi na poljicama...izgleda da su svi èekali februar... ideea:(

NISU CULI ZA STAZU OGORJELICA!!!!!!


HeAd

uglavnom su ove fakultetlije gore(ponavljaèi) (:smijeh:...tako reæi poèetnici pa radi toga su svi na poljicama...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Info od Bokija dirktno sa Jahorine:

Staze dosta dobre, skoro perfektne

Skijasa upola manje nego juce

Sunce se povremeno pojavi

Na zicarama skoro bez cekanja ;)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


brera


pianomaster88

Red bi bio da i ja ostavim svoje utiske ::) Mi smo bili od subote 6og do subote 13og i bilo mi je EXTRA ludzatobom:(( Odmor u pravom smislu rijeci! Tri dana su bila utopljena u gustu maglu, 2 su bila u magli i snijegu koji je padao, a samo jedan, prosli utorak, suncan! Ali, nista nije moglo umanjiti radost skijanja po dobro sredjenim stazama, kao i onim nesredjenim, manje pristupacnim ludzatobom:(( Naravno, nije isto skijati kad vidis sta te ceka ispred i kada ne vidis! Kao dugogodisnji obozavalac Jahorine i mogu reci poznavatelj, mislim da sam izvukao najvise iz svega(kao i iz novih skija, hehe :bravo::() Dalje, kroz pricu sa domicilnim stanovnistvom a i onim sto sam zatekao, sezona je podbacila, da ne kazem propala! Na stazama hoces nekog sresti , pitanje je, pogotovo u magli, heh. U kafanama isto tako...Tri covjeka, od toga dva konobara ??? S druge strane, to je znacilo da su sve staze bile sredjene za mene ludzatobom:(( Navece isto tako otuzno i zalosno :'( Ako ne izmjene politiku vodjenja OC ne znam dokle ce stici?! 6osjedi nisu radili dok smo bili tamo, ali ne mogu reci i da su mi bili potrebni. Na zicu nisam cekao vise od 30"!!! Da ne spominjem Zelju i Olimpik, na koje niko, ili rijetko ko ide???!!! Ne znam zasto, a najbolje su sredjene!!! Sve u svemu, VRHUNSKI odmor i skijanje. Nesto razmisljam, da je bilo vise suncanih dana mozda se ne bih naskijao toliko, jer, ili bih provodio vise vremena u kafani i suncanju, ili bi dosli ljudi iz SA na jedan dan i tako stvorili guzvu. Ovako, magla, snijeg odbijaju i njih da dodju, a i baste u kafanama ne rade, pa sve sto ostaje je skijanje! Svima zelim puno snijega i dobro vrijeme, pa sad, ko na stazu, a ko u kafanu austin:(pozz
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla


Big_DANE

Hvala vam odad i pianomaster88 na ovom izvestaju...to sto ste naveli je mislim sve tacno...PARKING stara boljka...ALI PARKING SE NE PLACA!!!!!!!!!
Ja sam za politiku da se organizuje autobusi..al kontam da bi ljudi opet isli kolika..jer je u njihovim glavama '' ko ce se smarati busom '' itd...
Snega nikad nije dosta :) a sta ces ...pocetnika ima i bice uvek...i oni su kupili skipass kao i svako drugi...!!!
Veliki poZzzzzzzz

Kole

Kad ste vec kod prognoze evo svezih podataka,nadam se da ce se malo promeniti  :-\

[prilog je obrisao administrator]

Big_DANE

Evo i trenutno stanje ...granulo je sunce na ogorjelici osuncalo nas novi sestosjed :)  DIVOTA ZA SKIJANJ!!!!









DarkoN

na jahorini a i u sarajevu potpuno vedro. iako prognoza kaze drugacije sutra bi mogao biti idealan dan za skijanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Bilo bi dobro, pomalo me brine ovo zatopljavanje >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

imam neki osjecaj deki da nece da bude bas strasno. moramo misliti pozitivno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...