• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

moramo ih malo i kritikovati staze su danas bili ocaj nista nisu utabane i do je 11 jutros je bilo i nekako a posle lom,desni deo prace i ogorjelica i jedna i druga tiha jeza hupseri po pola metra jedino je na poljicam kolko tolko bilo ok,i nesto lepo otvoren je pegi kafic na vrhu tanjira poljice

brera


BOJAN-BG

sta ces brera znaju ljudi svoj posao da su bogdom i ovi iz o.c takvi gde bi bio kraj jahorini

MarijaBB

Sutra ce biti prava guzvaja na stazama. cuvajte se hupsera.

skiDeki

Brera i DarkoN hvala vam! Evo jedne slike od onog suncanog utorka

Darkon, ja, Hare
8)     ::)   >:D



...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 13 February, 2010, 20:03:56
Brera i DarkoN hvala vam! Evo jedne slike od onog suncanog utorka

Darkon, ja, Hare
8)     ::)   >:D




Bez komentara. :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Mega Deki

Sta jeskameru ogorijelica. Zavejana drugi dan ili je tamo stvarno mrak. Jel ski pojeftinio
Mega Deki

skiDeki

Danas se prodavao sa uracunatim popustom od 30%
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

ne znam sta se desilo sa kamerom. radi ali ne salje sliku na server.. tako da tek od ponedjeljka mozemo nesto vidjeti  sta i kako je. nemam ideje sta se desilo.

brera

Quote from: vip-jahorina on 13 February, 2010, 20:10:53
ne znam sta se desilo sa kamerom. radi ali ne salje sliku na server.. tako da tek od ponedjeljka mozemo nesto vidjeti  sta i kako je. nemam ideje sta se desilo.
Fascinirana jer su proradili 6 sjedi. 8)

brera

Quote from: skiDeki on 13 February, 2010, 20:03:56
Brera i DarkoN hvala vam! Evo jedne slike od onog suncanog utorka

Darkon, ja, Hare
8)     ::)   >:D




Zaboravih pitat: Ovo 100% ispred slastiæarne? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

pa brera znas nas. posto nas je hare vodio, odveo nas u slasticarnu na sokic. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 20:31:15
pa brera znas nas. posto nas je hare vodio, odveo nas u slasticarnu na sokic. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
DA, Da. Jer vas znam, dobro da ste imali naoæare, da se ne vide crvene oèi. Od vjetra, nisu vam dobre naoæare, trebate jih promjenit. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Ma sta ti je Brera to je ispred biblioteke, a oci nam crvene od silnog citanja (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 13 February, 2010, 20:38:36
Ma sta ti je Brera to je ispred biblioteke, a oci nam crvene od silnog citanja (:smijeh:
Zaboravih, sve sami studenti. hug:( hug:(