• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

niko

Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 09:49:42
sad sam se cuo sa haretom on je gore, temperatura oko - ili -5 , snijega na izvoz, staze utabane, sestosjed ogorjelica ce da proradi za nekih 30 min trenutno ciste korpe, sestosjed poljice nesto malo kasnije jer provjeravaju italijani neke tockice. vjetra skoro da nema. kaze hare da je full za skijanje (bordanje).

TO JE VEÆ INFORMACIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

jos dodatak, na vrhu ima vjetra ali nije nista strasno. zicare mogu da rade normalno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

cappo

 hug:(pozdrav vam svima iz osijeka zatrpalo nas je a vidim da je i na planini tako eto nas 80 u èetvrtak i najradije nebi ni spavala do tad

01xxx01


niko

Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 09:54:02
jos dodatak, na vrhu ima vjetra ali nije nista strasno. zicare mogu da rade normalno.
    SAMO DA NE IDEM KUMU NA SLAVU- KUM NIJE DUGME , AL' ZATO SLEDEÆI VIKEND AKO BOG DA SMO TU ideea:( ideea:( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 09:49:42
sad sam se cuo sa haretom on je gore, temperatura oko - ili -5 , snijega na izvoz, staze utabane, sestosjed ogorjelica ce da proradi za nekih 30 min trenutno ciste korpe, sestosjed poljice nesto malo kasnije jer provjeravaju italijani neke tockice. vjetra skoro da nema. kaze hare da je full za skijanje (bordanje).

Darkon ako mozes..de posalji poruku Haretu da ne radi WEBCAM 2!!!!!!!!!! DA JE RESETUJU!!!!

Big_DANE


snowboard

setosed poljice koliko ja vidim na termagovoj web kameri proradio

DarkoN

bez mene i danas.  :'( :'( :'( sutra kad bi cuskije padale bicu gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop

izgleda meni da rajska nije ni ureðena danas  3:(
allways stand sideways!

Tomba s

Postovanje vidim na web kameri da su proradili sestosedi.
Izgleda Poljice i Ogorelica.
A sutra ?

Big_DANE

Cemu ove ogradice!?!?!?! Pre ih nije bilO!!!!



S koje strane VIP-e se ulazi!?!? Znam da smo pojasnili da se ulazi sa strane 1 ...al ne vidim ljude..a sa desne tj. 2 ima manja grupa ljudi!?!?!




Big_DANE

Quote from: Tomba s on 13 February, 2010, 11:36:20
Postovanje vidim na web kameri da su proradili sestosedi.
Izgleda Poljice i Ogorelica.
A sutra ?

A sto ne bi radili i sutra!?!?!  puf:) RADICE TOMBA RADICE!!!  cr:)

kosmik

Od kako sam jutros vidio da radi sestosjed ne mogu da skinem osmjeh sa lica,kao da su me pitali kad ce ih pustiti,vidimo se u sredu... afrocool:(

Bojan NS